SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol epa/ lyka/ malay tiger

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
eap później lyka malay???? ale ma bdb srodki

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Nowe "holo" widze teraz?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Sorry, że troszke odświeże temacik, ale mam do Was pytanie. Łykał ktoś tego Mtaxona-10 z malay tigera? Sam stoje przed wyborem tej mety i nie wiem czy brać czy nie. Czy duzo wyj**ek chodzi/ czy pewny towar/ czy dobrze klepie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
O jakich wyjepkach mówisz...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
jeśli ja miał bym wybierać to epa, malay to chociaż widać ile tabletek kupisz bo ostatnio miałem tej serii lyka labs i było w saszetce około 80tab. może pakującemu waga się zj**ała i dla tego tak mało był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Bdb argument.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak mozecie pisac ze eap na 3 miejscu wybralby ktos tam jak to najpewniejsza z tych 3 metek? 1 eap, 2 mt, 3 lyka, taka moja kolejnosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4568
lyka h**owa miałem to sprzedałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1386
Panowie łykam metke eap juz 2 tyg. (20mg dziennie) , jednakże nie odnotowałem żadnych przyrostów siły. To po 2 tyg brania kreatyny czułem skoki siły. Co prawda waga poszła około 2kg do przodu jednak myśle, że to zasługa lepiej trzymanej diety i dobrej suplementacji. Myślicie, żeby dać sobie spokój z tym eap-em? Mam w zapasie jeszcze malaya i chyba przerzucę się na niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
ja bym podbil do 30mg dzien, nie spotkalem sie z wyj**ka eap-u, umnie wszyscy chwala jak zadna inna

Arek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka środków do oceny: cypio z LL, tren enan z Atomica, clebuterol z scantel pharma

Następny temat

oxandrotabs, phoenix pharmachem

WHEY premium