SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

meta + proviron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5234

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7717
witam
jestem fanem krotkich cykli od razu mowie i myslalem nad takim polaczeniem....
to moj drugi cykl, pierwszy byl z samej metki poki co narazie nie chce sie kłoc
myslicie ze
1-14 meta 20mg ed
1-14 prov 50mg ed
potem 2 tyg off i znowu
bedzie dobra opcja ??
co do srodkow jestem raczej przekonany chodzi mi o ilosci i dlugosc cyklu...

a i tak btw to jaka metke polecicie ?
ostatnio bralem naposim i bylem zadowolony...

Zmieniony przez - 1pytanie w dniu 2006-09-28 08:26:23
2

alter ego...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43508 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
ja bym 4tyg polecial
napisał(a)
Początkujący
dzieki sog
jakies jeszcze poprawki macie ?

alter ego...

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43508 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Metanabol polecam Jelfy. Jeżeli mają być to dwa mikrocykle 2 tygodniowe to na Twoim miejscu zrobiłbym albo dwa cykle 4 tygodniowe albo jeden 5-6 tygodni, ponieważ Metanabol daje zauważalne efekty po około 2 tygodniach a Twoje mikrocykle są przy krótkie żeby dać zadowalające efekty. Musisz je wydłużyć albo zrobić jeden cykl. Prędzej czy później i tak zaczniesz używać iniekcyjnych środków, więc pomyśl już teraz nad tym i o wątrobie zwłaszcza, że to Twój drugi cykl na oralach.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1216 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12943
14 tygodni ON na mecie!! roz******lic organizm chcesz ? toz to niema sensu... :-/ poprostu no koments....

Jeżeli pomogłem , daj sog'a

www.pajacyk.pl 

napisał(a)
Początkujący
to juz zdecydowanie wole 2 x 4 tyg niz raz 6 ;]
spokojnie cos wymyslimy ;]
bardziej mnie ciekawi dawka prov... 25 czy 50 ?

a co do tych 14 tyg on to faktycznie no comments... za bystry to nie jestes

alter ego...

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 8068 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39192
może to Ty nie jestes bystry, cykle układa się w tygodniach nie w dniach
1

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2803 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12744
1-4 Metax 20mg dzień
1-5 Provi 25mg dzień

odblokowanie:

6 tab Clomidu, 50mg dziennie na noc...

w czasie cyklu dodatkowo:
koncentrat białek, magnez, cynk, wapń, potas, wit C, kompleks witamin, oraz hepatil/esselive/essentail forte (do wyboru) na regenerację wątroby.

4 tyg cyklu + 6 dni odblokowanie, to minimalna przerwa jaką powinieneś zrobić, by powtórzyć taki cyklil Meta/Prov.

PS. nie myślałeś o połączeniu Metanabol/Winstrol? A jeśli chodzi o metanabol, to Polski, ew. EAP/"Scanbech".

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? bernard_levaar@yahoo.com ~

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 744 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17066
Testowałem na sobie dwutygodniówki i powiem szczerze ,że chyba to strata czasu.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 8068 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39192
co tu sie oszukiwać, przez 2 tyg to i fasolka nie urośnie w słoiczku a co dopiero mięso ;)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1216 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12943
leon masz calkowita racje ale te 14 tygodni to za duzo!! sam przyznaj. Proponuje pojechac max 1-6 15 mg ed
proviron 50 mg ed

Jeżeli pomogłem , daj sog'a

www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po superce

Następny temat

Fachowcy poradzcie... :)

Mozzarella - dlaczego warto jeść ten ser? Mozzarella - dlaczego warto jeść ten ser? Sześciopak? Zapomnij... Ten gość ma 10-pak! Sześciopak? Zapomnij... Ten gość ma 10-pak! Flora bakteryjna jelit a nadwaga i otyłość Flora bakteryjna jelit a nadwaga i otyłość 9 najczęstszych przyczyn urazów na siłowni 9 najczęstszych przyczyn urazów na siłowni Justyna Wolny - ocena sylwetki Justyna Wolny - ocena sylwetki Dlaczego nie musisz polegać na cardio w czasie redukcji? Dlaczego nie musisz polegać na cardio w czasie redukcji? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Trener personalny  Drew Manning  i jego 30kg nadwagi Trener personalny Drew Manning i jego 30kg nadwagi