SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

meta

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1765

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 373
Witam w listopadzie skonczyłem 16 lat i mam zamiar wziasc 150tab. mety ruskiej i dawkowac je pierwszy ty po 2tab 2.3.i 4 tydz po 2tab i mam pytanie czy nie zaszkodzi to na zdrawiu bo chyba to jest dawkowanie z umiraem tabl i 1tydz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1740 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17642
Tobie zaszkodzi, meta to zuooooo ( zło ).
Idź się lepiej uczyć.

Destiny is in your hands.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28289
pewnie usuną to, ale co tam cos ci powiem.
Po 1 napisz wyraźnie jak ty chce brać, bo nic nie rozumiem.
2 co ty chcesz osiągnąć.
3 dieta jak wygląda i trening

Powiem ci tak: jak sie zaparłeś w hvj, to ci juz nic nie pomoże. Nie obraź się, ale jestes jednym z tych głupów jakich po tym świecie chodzi sporo. I tak weźmiesz to co ci bede mówił. Po krótce przedstawie ci twoją obecną syt i przyszłośc:

masz 16 lat i wyglądasz jak totalny leszcz. Jestes słaby i mały zgadza sie? Wgłowie tez oleju nie masz. Weźmiesz mete, łapa spuchnie do 35 cm na pompie. Po cyklu nieco spadnie. 90 kg na klate bedzie szło Efekty hvjowe więc. Za jakis czas pujdzie następny cykl, potem następny. Za pare lat bedziesz skoxowanym tępakiem, bez wykrztałcenia, zdrowia i perspektych, bo całą młodośc przekosujesz. Narobisz sobie w hvj wrogów, bo na cyklu poczujesz sie jak Bóg. Podsumujmy: masz 16 lat i wyglądasz żałośnie. Hvja masz w głowie. Za 10 lat, kiedy bedziesz miał 26 i zdrowie nei pozwoli dalej koxować znów bedziesz wyglądał żałośnie, oraz ciągle bedziesz miał we łbie siano. Co ci zostanie? Ano pracowac u jednego z tych leszczy którymi tak gardziłes "za dobrych czasów" - pracowac z psie pieniądze, bo przecież hvja umiesz i jestes zerem. Kumple tez sie wykruszą.

powodzenia
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 373
Hulk wlsnie nie o to chodzi mam jzu w łapie prawie 39 i na klate biore ponad 100 i troche cwicze i mam pojecia mi nie chodzi zeby sie cały czas koksowac bo strzalow napewno nie wezme chodzi mi o jeden cykl mały zeby troszke powiekszyc siłe i mase miesni nie bede sie koskował wazył 120kg i zeby byle leszcz mi do***a*** mi chodzi o polepszenie definicji miesni mały wspomaganie na raz moze pozniej wezme tyle samo ale za ok czy 2
napisał(a)
Początkujący
Sory za błedy
napisał(a)
Początkujący
ok, widze ze jestes troche mądrzejszy niz myslałem (co nie znaczy że mądry)
masz 16 lat, hormony szaleją, pomysl troche. To wszystko da sie wykorzystać. Teraz weźmiesz metax, nasady kości się zrosną, nie urośniesz wzwyż - mniejsza z tym. Ważne, że ten niby mały cykl, prawdopodobnie zamknie ci droge do rośnięcia na suplach (takiego, jak teraz to mozliwe).
Brałes jakies suple wogole?

A jak chodzi o skutki uboczne to troche jest loteria, ale moim zdaniem nic tobie nie będzie.
napisał(a)
Początkujący
ćwicz normalnie spokojnie, wielkość w życiu nie jest najważniejsza... idź na przód, pokonaj granice swojego organizmu bez dopalaczy, pokaż, że jesteś lepszy od innych, grasz "fair"... Większa satysfakcja, wiadomo ciężka praca... Widzisz gość ma 32, weźmie metke skoczy na 40 w 2miechy, ale co z tego, jaka to satysfakcja z tego... Liczy sie ile ty potu/łez i krwi w to włożyłeś, a nie ile koksu wbiłeś w dupę. Młody jesteś, nie marnuj się, siłka to sprawa drugorzędna, weź się za naukę, bo to jest w dzisiejszych czasach przyszłością.
/zdr

napisał(a)
Początkujący
No brałem troszke tego ostatni cykl miałem ester biogenixa amino 1000ml nutreda i 3kg gainera gain bolic brałem to z 40-50 dni temu i teraz sobie zamowilem cell pump bo mam troszke tłuszczu i areoby teraz wejda bieganie z 5 razy w tyg zeby troszke zrzucic tłuszczu i nabrac masy miesniowej czystej bo chce na wakacje jakos wygladac i tak z 2 miechy przed wakacjami zaczne katowac rzezbe
napisał(a)
Początkujący
To rób to co chcesz robić, ale bez mety ;)

Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2008-02-11 23:49:33

napisał(a)
Początkujący
A co byscie polecili tak wlasnie na te 2 miechy przed wakacjami na jaki cykl zeby wyrobic dobra rzezbe bez spadku masy miesniowej słyszałęm tez o clenbuterol chyba tak to sie pisze to jest chyba nie az tak mocny steryd ale nie wiem wlasnie co o nim myslec
napisał(a)
Początkujący

nie, jednak jestes głupi

człowieku, co ty tak na ten kox napierasz? Teraz tyle zabawek na rynku supli powychodziło, że nazw połowy z nich nawet nie pamietam Wybierzesz cos dla siebie. Mietek bez perfekt diety cie doleje, wiec kłóci sie to z twoimi celami

Wogóle kurva, gadasz o mecie, potem o clenie, heh kurva, to sa całkiem inne środki, zdecyduj sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z żebrem

Następny temat

Nocne życie

Masło - dlaczego podrożało? Masło - dlaczego podrożało? Jaka jest najlepsza forma kreatyny? Jaka jest najlepsza forma kreatyny? Testosteron powoduje raka prostaty?! Testosteron powoduje raka prostaty?! Marcin Łopucki - seksi? Marcin Łopucki - seksi? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Leksykon suplementacji: kwas ALA Leksykon suplementacji: kwas ALA Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Majewski i kultura wypowiedzi Majewski i kultura wypowiedzi