Witaj! Dołącz do społeczności ludzi aktywnych. Możesz zalogować się   lub zarejestrować
Wczytywanie danych ...
Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Temat: Treść:
Temat został odczytany 389 razy
słowa kluczowe: meta  anavar  wino 
Autor

meta-anavar-oma-wino??

xElvisx

Wysłana - 29 marca 2009 20:45    Edytuj Cytuj

Sprawdź ile procent masz tłuszczu


Witam mam takie następujące pytanie czy branie w jednym cyklu miesiecznym mety 10mg,anavaru 20mg dziennie + po 2 szczały winka i omy to nie za dużo? Albo jak powinno wyglądać dawkowanie w takim cyklu? I jakby ktoś mógł rozpisać odblok, czyli dawkowanie, jaki okres czasu i Clomid, Novaldex?

Z góry dzieki ..

Spec SFD Odżywki i suplementy

Wysłana - 29 marca 2009 20:47 
W większości przypadków polecamy:

APS - Mesomorph

CENA: 139.00zł
Trec - AAKG HardCore

CENA: 85.00zł
Trec - Whey 100

CENA: 159.00zł


sprawdź pozostałe odżywki,  odżywki białkowe,  odżywki na masę

lysol24

Wysłana - 29 marca 2009 20:47    Edytuj Cytuj
hahaha popatrzylem na twoj profil i smiech mnie ogarna hahaha opusc ten dzial co ty robiles przez te 2 lata??

Zmieniony przez - lysol24 w dniu 2009-03-29 20:47:58
 
Doping.
Specjalista -

flex1976 NO PAIN NO GAIN

Wysłana - 29 marca 2009 20:50    Edytuj Cytuj
znowu prowokacja
 
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone.Wszechświat i ludzka głupota,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej"
Ekspert -

Aras84

Wysłana - 29 marca 2009 20:55    Edytuj Cytuj
flex nie doceniasz d****izmu co niektórych, prowokacja może przerastać ich skromne możliwości intelektualne, zaczynam myśleć, ze oni naprawdę mogą być takimi d****ami
Ekspert -

xElvisx

Wysłana - 29 marca 2009 21:00    Edytuj Cytuj
haa xD ja jesli chodzi o silownia to jednak jestem obibok i do tego wchodza uzywki ale nie zakladalem postu zeby pisac o mnie tylko o koksie ktorego w najblizszej przyszłości nie mam zamiaru bracto tak przy okazji dal mojej informacji i koleg ktory na tym jedzie

tymcz_k

Wysłana - 29 marca 2009 21:06    Edytuj Cytuj
porażka
 
"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

zabijaka11

Wysłana - 29 marca 2009 22:17    Edytuj Cytuj
może z kolega weźcie zostańcie przy używkach, bo o dopingu to pojęcia nie macie, o diecie pewnie też, a o treningu to tyle że trzeba coś podnosić.
 
Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca
Znawca -

xElvisx

Wysłana - 29 marca 2009 22:37    Edytuj Cytuj
haa akorat kumpel to staz ma 5 lat walil sama dieta bez odzywek i wtedy na koksa wyglądał a teraz se ciulnol cykl meta anavar wino i oma na miesiac i bd tera jak potwor wygladać dlatego sie pytam czy jak na pierwszy cykl to nie za duzo ?
 
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

meta-anavar-oma-wino??

Proszę w skrócie napisać w jaki sposób regulamin forum został złamany.



Nieuzasadnione użycie opcji grozi zablokowaniem konta.

Czy chcesz oddać głos na ten temat/użytkownika?


Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.



Copyright 2000 - 2011 SFD S.A.