SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mesomorph+ jaki stack.? cykl na kreatynie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
witam, was przygotowuje siedo cyklu kreatynowego mam troche kasy zaoszczędzone i podstawowe suple posiadam m.i:
-Bcaa 1000g Activlab
-Metabolic whey białeczko
-Gainera MRM(ale nie wiem czy znajdzie sie na niegoi miejsce w diecie)
-Olimp vita-min
-Cissus Fit-max(zakupiony ok. 6 miesiecy temu)

I mam dylemat co do doboru supli bo chciałbym zrobić jak najlepszy cykl i być z niego 101% zadowolony, postanowiłem kupić nowego mesomorpha 388g(warto?) i jakis stack kreatynowy myślałęm nad Nitrobolonem energizer,wiem że pasuje bardzie pod stak przedtreningowy ale sam nei wiem czy lepiej jak kupie tego nitro czy np. Puche Storma, kiedyś wcinałem nitrobolon I i na mnie super działał dlatego mam duże oczekiwania do nitro 3 ale spełni on swoją role jako kreatyna z rana i po treningu.?
czekam na propozycje.

I will be big...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
sorry kolego ale waga moze mala ale tez patrz na wzrost 75 kg przy 177cm to nie jest maolo a gdybys wiedzial chociaz jaka mam budowe to bys tez napewno zmienil zdanie na temat czy jestem jakims poczatkujacym, a o diete sie nie martw caly czas jest ale z niewielka iloscia wegli dlatego powoli buduje miesien bez robienia wielkeij masy.
A tomq mi tylko pomaga dobrac suple, za co jestem mu wdzieczny. ;) zawsze jak cos chce wiedziec to sie do niego zwracam. pzdr.

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9158
Storm bedzie lepszy lub GM
Nitrobolon energaizer to przedtreningówka a po co Ci jak masz meso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nitrobolon Energizer się nie nada bo i zawiera w porcji ~1,2g kreatyny.

Storm może być.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Daj green magnitude jako stack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
Amentoris nitro energizer w porcji 28g. zawiera 7g kreatyny.... a nie 1,2

hmm no właśnie podobno, jakiszwykła stack byłby lepszy ale cholernei mie kusi żeby połączyć te dwa staki. bo nitro ma odpowiedniadawke kreatyny

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
green magnitude tez ma;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
a który twoim zdaniem stak jest lepszy Storm czy green magnitude.?

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
A moze TomQ-mag sie wypowie.? lubie jak mi doradza. ;D
oczywiście nei dyskryminuje innych, jestem otwarty na propozycje staków.

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
oby dwa sa bardzo dobre,jednak wzialbym green magnitude
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2312
Powiem ci że ja aktualnie jestem na cyklu mesomorph + storm i siła oraz masa idą niesamowicie.
Osobiście polecam storma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
uzupełnij profil

skoro piszesz ze nitrobolon Cie kiedyś klepał to po co chcesz jesc meso?

jest wiele mocnych stacków bez geraminy

meso sobie zostaw na taki moment gdy czujesz ze te zwykłe odżywki już Cie nie klepią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat

Następny temat

Nitrobolon

WHEY premium