SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa i hardcorowe treningi - jaki zestaw na cykl ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Witam
Jesienią planuje zrobić cykl i prosze o pomoc. Trenuje bardzo cięzko (bo lubie ), na dużych cięzarach. Ostatni cykl który robiłem przed wakacjami bardzo mnie zawiódł - nie miałem praktycznie żadnych postępów. Myślę, ze czas odstawić mono i wziąć coś innego. Zaciekawił mnie ostatnio orotan - po mono zawsze sporo wody zbierałem a wolałbym więcej suchej masy.
Co do boostera - shock'a odczuwałem lepiej niz Xploda, ale i tak jakoś nadzwyczajnie nie bylo. Dlatego sie zastanawiam teraz nad jack3d lub meso (wiem, że to najmocniejsze obecnie produkty tego typu).
Dodam jeszcze, że zależy mi na MASIE. Oczywiście siła też pójdzie w górę i bez siły masy nie bedzie ale jest to sprawa drugorzędna.

Po cyklu zastanwiam sie jeszcze nad boosterem bez kreatyny - gm, wf, purple wraath. Dobry to bedzie pomysł ?

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 21

Waga: 72

Wzrost: 177

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : mono Olimpa (4razy), NO Xplode, Shock, wpc, gainer, carbo

Uprawiane inne sporty: brak

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: 4 miesiące

przewidziane finanse na cykl: 500/600

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 3 lata

when you use a calculator in the gym, your a beast......

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Hehe,no cykl bedzie mocny - szczegolnie nogi mają mocno dostać ;)
Dobra, czyli wezme znowy mono ale nie to zwykle Olimpa tylko creapure powner. A do niego jack3d. Czy może jeszcze cos zeby zmaksymalizowac efekty?

Po cyklu white flood i moze purple wraath (chodz to troche drogie jest, moze jakis zamiennik).

pasuje? jeśli tak to jeszcze bym prosił o rozpiske dawkowania i to by było na tyle.

podbijam
Zmieniony przez - 89dawid89 w dniu 2010-07-30 16:16:11

Zmieniony przez - 89dawid89 w dniu 2010-07-31 17:58:20

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
SPROBUJ ORO Z MAN ALBO GREEN MAGNITUDE JAK JALBCZAN
Dorzuc BCAA okolo treningowo, skoro ciezko.
ZMA/OMEGA/WIT MIN

Co do jack3d madz meso, twoj wybor. Chcesz mocne to wez.
Mialem probke Noxa, tez ciezko :)

Po cyklu, PW + WF super zestawik
Controlled Labs ogolnie ma dobre produkty, dlatego celuje teraz w nie, a sam planuje GM + PW + WF wraz z ORANGE TRIAD ( wit/min + na stawy )



Zmieniony przez - WuandeR w dniu 2010-07-28 18:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
MAN ma 2 produkty z tego co pamietam z orotanem - Cloud i Orotan. Lepszym wyborem bedzie chyba clout?
BCAA to duze koszty. Sporo tego trzeba jesc...no ale pomysle.
PW i WF razem? One chyba maja to samo zadanie, z tego co pamietam :).

No i poczekam na pare innych opini jeszcze.

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
Clout potrzeba ze dwie puchy, lepiej ORO solo.
Ocenisz przy okazji sobie te forme.

PW - Bcaa + eaa
FW - typowy przed treningowy stack

Zmieniony przez - WuandeR w dniu 2010-07-28 19:07:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli kreatyna Cie nie ruszyla - zrob przerwę minimum 6 - tygodni od preparatów kreatynowych, odpuscilbym tez w tym czasie preparaty ze sporą iloscia no-boosterów. Wuzgledniłbym tez 1 - 2 tydodnie taktycznej "rozgrzewki", czyli okresu lzejszych treningow, lub nawet zrobil sobie przerwę. Po tym okresie dopiero wrzuciłbym towar jakiś. A jaki - kwestia indywidualna, jesli chcesz mocne stacki przedtreningowe, pamietaj iż mogą one zwiekszac wydatek kaloryczny - przy braku odpowiedniego zaplecza kuchennego paradoksalnie mogą utrudniac robienie masy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
faftaq a tak szybkie pytanie zeby nie zasmiecac tematu (a moze sie przyda)

Jack3d,shotgun,shock... ? cos wybrac do mono raczej nie kopie mnie tam nic szczegolnie choc nie bralem jeszcze typowych boosterow (jedynie spalacze clenburexin,venom) czy tam HP 2 cykle (ostatnio clout ale slabiej wypadl niz hp ogolnie)
Myslalem nad jack3dem ale niewiem czy nie wziasc shotguna potem WF i potem jack3da bo ma geramine to moze bedzie dzialac(jako 3 energetyk z koleji)

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mi geranamina podchodzi, yohimbina mnie niszczy, wiele zalezy od indywidualnych preferencji, wiec nie bede sugerował. Jedyny sposob - przy wielosci opinii - to probowac i wyrabiac sobie wlasną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
hm ok dzieki sprobuje chyba shotgun-wf-jack3d

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
faftaq jak pisalem ostatni cykl na krecie mialem w maju...teraz bedzie dopiero w pazdzierniku i oczywiscie bedzie roztrenowanie przed ostrym cyklem. Boostery biore tylko razem z kreatyna, wiec rowniez bedzie dluga przerwa. Obecnie (jesli to ma znaczenie) nie cwicze wogole gdyz nie moge trzymac diety, dlatego stwierdzilem ze lepiej zrobic przerwe niz cwiczyc bez diety i palic miesnie.
Jesienią jak juz będę gotowy to zaczne cykl, ale teraz mogłym juz kupić odpowiednie odżywki - tym bardziej ze jest akurat promocja na orotan

faftaq a myslisz ze jack3d czy meso sa za mocne po tym co juz stosowalem?

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
89dawid89 - moim zdaniem mozna cwiczyc bez diety, trudno szacowac natomiast efektywnosc. Z reszta nie popadajmy w skrajnosci.

moim zdaniem meso/jack#ed nie muszą bycza mocne. Zawsze mozesz zaczac od polowy porcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Man orotan starczy na 34 dni (biorąc 8 kapsulek dziennie) wiec tez jedna nie starczy...chyba że zmniejszyl bym dawke. Mozna tak zrobic z orotanem?

Jakbym musial wybrac miedzy purple wraath a white flood to co lepsze?

Jack3d wezme na pewno, tylko ze brak towaru w sklepie :(. Oby szybko doszlo zanim skonczy sie promocja na orotan :p

Do tego omega3, żeń-szeń, zma...jeszcze cos potrzeba? Patrzac na sklad to zen-szen ma sporo witamin, ale nie wiem czy wszystkie potrzebne :).

when you use a calculator in the gym, your a beast......

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA = więcej treningów?

Następny temat

shock theraphy + ???

WHEY premium