SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa 72kg do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1114

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

M

Cel

masa

Waga

72

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

?

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła, trening w granicach 12-15

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

trening 3 x w tygodniu, FBW 5,10,15, full sprzet

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1614
Siema. Cały czas jestem na masie i mam wrazenie a to wszystko idzie jak krew z nosa, a do tego jem tyle, że czasami nie jestem w stanie wszystkiego ogarnać. Waga w granicach 71-73, wrzucę fotkę diety do oceny, zastanawiam się, czy może zmniejszyć B,W, dołożyć troche T ? od jakiegoś czasu nie jestem w stanie zjeść tego wszystkiego, tzn. np zostawie troche ryżu w pojemniku, albo śniadanie nie całe i mam wrazenie, że powoli zaczyna schodzić fat, więc jeśli ja jem tyle i zostawiając na dnie lekko się podcinam, to ile ja musze jeść, żeby dalej iść w góre na wadze ?!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne, dodaj do tego 500kcal, rozplanuj odpowiednio makrosy, 2 gr białka/kg , 1 gr tłuszczu/kg , resztę dobij z węgli, obserwuj reakcje organizmu i wyciągaj wnioski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1614
Zapotrzebowanie aby utrzymać wage to 3114kcal. Białko trzymam na poziomie lekko ponad 2g/kg, tłuszcz podobnie, czyli reszte dobijać w węgli ? To będę miał ponad 7g/kg ?! Nie wiem czy jestem w stanie to jeść. Druga sprawa, patrząć na dietę której trzymałem się do tej pory i którą tutaj wrzuciłem. Czy jest coś nie tak, no i gdzie dodawać te węgle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
Jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć tego z pokarmu, wspomóż się suplementami. Polecam ci mass acceleration z allnutrition, bardzo dobry gainer w dobrej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1614
no niestety, nie jestem w stanie kupić sobie jakiegoś gainera, chyba, że rozłoże to wszystko na 6 posiłków, będę czekać na ostatni, a po nim w szybko spać, tylko co 4x ryż z kurczakiem ?
edit. oczywiście nie jadam 7 dni w tygodniu tylko ryżu, stosuje różne źródła węgli


Zmieniony przez - maciek123 w dniu 2016-04-17 20:27:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1072
Ja mam 4200-4500 kcal i dopiero masa ruszyła także musisz zwiększać kalorie póki ona nie ruszy. Jedz w odstepie 2,5-3h, dodaj sobie białko jeśli jest Ci potrzebne, zadne gainery. Dodaj rybke, makarony, kasze, warzywa, witaminy i zobaczysz efekt. Też podbij tłuszcze, bo masz ich mało np. masło orzechowe, oliwa z oliwek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg do zrzucenia i pierwsze problemy

Następny temat

Zapytanie- podział makroskładników

Wiecej