SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa, masa i jeszcze raz masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 116
Siemka mam problem odnośnie masy.. Mam 190 cm wzrostu a ważę 75 kg co i jak mam jeść aby moja waga wzrosła i to w możliwie szybkim czasie?? Jeśli chodzi o treningi to mam staż na silowni 3x w tygodniu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wszystkie informacje są na forum. najpierw musisz obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne na "plus", następnie ulozyc diete z dobrych produktów i wrzucić na forum do oceny

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
W moim przypadku wygladalo to calkiem podobnie. Mam dokladnie tyle samo wzrostu waze dzisiaj 83kg, a jeszcze miesiac temu bylo to 76 kg. Nie bawilem sie w zadne bilanse kaloryczne, tylko blyskawicznie przeszedlem do konkretnego dzialania w postaci wartosciowych, regularnych co 2-3h posilkow. Oprocz tego, w zaleznosci od tego jaki czas juz trenujesz, polecam zaopaterzyc sie w garniera bialkowego (ten sfd jest bardzo dobry), ktory bedzie uzupelnieniem diety, oraz jakies kreatyny na szybszy przyrost. Uwierz, ze takie dzialanie na pewno poskutkuje. PZDR .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 116
bodymush mógłbyś mi powiedzieć co mniej wiecej jadłes ?????? i jaką brałes kreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6030
Nie kumam jak ludzie nadal moga takie pytania zadawac ;/ glowny czynnik przybierania na wadze to nadwyzka kalori, dopoki jej nie bedzie nie przytyjesz i tyle. Jesli waga nie idzie to jesz za malo kalori.

Zmieniony przez - tazz69 w dniu 2015-05-04 22:45:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Jadlem, przede wszystkim bardzo duzo wegli, bialka i tluszczy ktore sa podstawa w budowaniu tkanki miesniowej . Chodzi tutaj o konkretne zestawy posilkow np:

Pierwszy posiłek - 7:00
100g płatków owsianych
300ml mleka 0,5%
2 jajka kurze
łyżka oliwy z oliwek

Drugi posiłek - 10:00
100g tuńczyka
100g pieczywa razowego

Trzeci posiłek - 13:00
150g pstrąga
100g ryżu
30g sera żółtego
10g masła
150g warzyw

Czwarty posiłek (przed treningiem) - 16:00
150g piersi z kurczaka
100g ryżu

Piąty posiłek (po treningu) - 19:00
banan
100g kaszy gryczanej
100g chudego mięsa

Szósty posiłek - 22:00
100g białego sera
100g pieczywa pełnoziarnistego
łyżka oliwy z oliwek

Oczywiscie to jest tylko przyklad, ale jezeli bedziesz sie odwolywal do tego typu produktow, waga na pewno pojdzie Ci w gore.
Jesli chodzi o kreatyne jaka zazywalem i jaka nadal stosuje to jest to monohydrat uniwersala w proszku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASE DO OCENY PILNE 65kg 23l 170cm

Następny temat

jak rozpedzic metabolizm?

WHEY premium