SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam pytanie:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
otoz cwicze planem Fbw na mase powtorzen 8-10 i i zastanawiam sie czy nie lepsze by bylo Fbw 5x5 czuje ze sila mi nie skoczy na Fbw 8-10 powtorzen teraz jestem wlasnie na cyklu krety crea caps moze ktos doradzi zalezy mi na masie jak i na sile

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
na 8-10 powt tez moze rosnac sila, zwlaszcza na kreatynie. ale jesli chcesz sile, a dopiero potem mase to mozna sie przerzucic na 5x5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Jeżeli dopiero zacząłeś to śmiało możesz zmienić, a jeśli nie to zawsze możesz obniżyć ilość powt. do 4-6 lub 6-8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
wlasnie teraz to moj drugi tydzien cyklu jest chyba ze zrobie zwykly Fbw ale za to dod 6-8 powtorzen ale wiekszym ciezarem

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Powiem tak: Looknij do alternatywnej drogi... Tam chlopaki (szczegolnie kilobb) maja fajne podejscie do tereningu... 3-4 ciezkie cwiczenia na trening i do domu... Bez ******l... I to jest dobre podejscie dla zwyklego zjadacza chleba I mozesz to robic jako 5x5

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ok dziex panowie

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na motyle.

Następny temat

Czym zastapic ?

WHEY premium