SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

magnez i wapń

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12424

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 224 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1882
czy to prawda, że wapń utrudnia przysfajanie magnezu?? kupiłem se magical magnez, w składzie którego znajduje się magnez i wapń, w takich proporcjach: 1 tabletka (900mg) zawiera
180 mg magnezu
100 mg wapnia
3 mg krzemu
1 mg wit B6
5mcg wit D
Słyszałem opinie, że tak jest, niech ktoś mi powie prawde!!

JP.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 725 Napisanych postów 31016 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94344
napisał(a)
Początkujący
okej, juz wam wierze, ale dla-cze-go naturell w skladzie magicala umiescil wapn skoro on hamuje przysfajanie magnezu??????!!!!!!!!!! jak sadzicie ile z tej tabletki pozostanie dla mnie magnezu? :(

JP.

napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6008 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38237
przyswajalnosc magnezu zalezy od wielu czynnikoow...
imo..wapnia jest tam niewiele..wiec nie powinnien specjalnie wplynac na wchlanianie magnezu...
napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 725 Napisanych postów 31016 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94344
ja jestem zadowolony z asparginy to potas i magnez co innego ale super usprawnia prace serca
napisał(a)
Początkujący
refresh

JP.

napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49424
to o co w końcu pytasz?
napisał(a)
Początkujący
chce zeby wiecej osob zauwazylo ten temat i zaprzeczylo teorii jakoby wapn hamuje przyswajanie magnezu! :P

JP.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 22600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112308
a to cos zmieni?

28:06:42:12
That is when the world will end.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
Wapn na pewno utrudnia przyswajanie cynku, ale magnezu - pierwsze słysze, ale zaprzeczyc nie moge.
A te 180 mg to zawartosc jonów magnezu, czy zawartosc związku?

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -6528 dzień Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158206
wapń i magnez mogą byc razem (przykład: preparat dolomit), natomiast wapń i cynk nie idą w parze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kretke+gluta+XXL...ale jak to brac?

Następny temat

Planuje cykl na creatine etyl ester.

Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Chili con carne Chili con carne Ranking IFBB 2018 - Wellness Fitness Ranking IFBB 2018 - Wellness Fitness Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Czy warto trenować podczas upałów? Czy warto trenować podczas upałów? Monique Ricardo: Od zawodniczki bikini do mistrzyni BJJ Monique Ricardo: Od zawodniczki bikini do mistrzyni BJJ Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi?