SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe tłuste

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4062

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1890
Witam wszystkie Ladies :) Na wstępie przez większość swojego życia odzywiałam się niezdrowo i nieregularnie a aktywność fizyczna ograniczała się do minimum. Od pól roku staram sie jesc 5 posilkow dziennie w odstepach 2-3 h. Odrzuciłam napoje gazowane, fast food, słodycze, pieczywo, unikam produktów z wysokim IG. Ćwiczyłam 5x tygodniu typowe "dywanówki" MelB, fitness blender różne zestawy ok 50 min. W lutym osiągnełam wagę 50 kg i uciekło parę cm jednak wszystko staneło w miejscu po czym nagle znowu zaczęłam przybierać na wadze i w centymetrach nie zmieniając odżywiania. Tracąc motywacje przestałam ćwiczyć na 2 miesiace. Teraz od poniedziałku zaczełam znów. Zalecono mi zrobić badania tarczycy i wynik TSH wyszedł 3,92 gdzie norma to 4 obserwuję u siebie dużo objawów niedoczynności tarczycy jednak na wizytę u endokrynologa wciąż czekam. Czuję, że moje ciało jest otłuszczone i spuchnięte. Jak nie wciągam brzucha to wyglądam jak w 5 miesiącu ciązy nadmiar skóry i tłuszczu aż woła o pomstę do nieba. Niestety nie stać mnie na siłownię a odzywianie i dietę cięzko dostosować ponieważ mieszkam z rodzicami i często jestem zmuszona jesc to co akurat jest na obiad. Mimo to staram się odżywiać zdrowo.

Ankieta:

Wiek : 23
Waga : 53,5
Wzrost : 157
Obwód w biuście(1) : 88
Obwód pod biustem : 73
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 65
Obwód na wysokości pępka : 75
Obwód bioder (3): 78
Obwód uda w najszerszym miejscu: 53
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : piersi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznica, owsianka
Co lubisz jeść na obiad : ryba, kurczak, chude mięso, warzywa, ryż brązowy lub kasza gryczana
Co jako przekąskę : owoc, orzechy
Co jako deser : owoce, jogurt naturalny
Ograniczenia żywieniowe : słonecznik (alergia), wieprzowina (nie lubię)
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: areobik, jazda na rowerze
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic
Stosowane wcześniej diety : brak aczkolwiek niezdrowe odzywianie przez ładnych parę lat

Wstawiam zrzut "miski" i figury, licze na pomoc i wskazówki











Zmieniony przez - alice91 w dniu 2014-07-16 11:56:11




Zmieniony przez - alice91 w dniu 2014-07-16 11:58:15



Niestety brzuch jest teraz w gorszym stanie niż na zdjęciu, ale to jedyne zdjęcia jakie mam

Zmieniony przez - alice91 w dniu 2014-07-16 12:01:40

Zmieniony przez - alice91 w dniu 2014-07-16 12:02:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
patologii nie widzę, ale wierze na słowo , że wyglądasz gorzej niz na zdjęciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1890
Dzis wykonalam trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem

2 obwody po 15 powtorzen, przysiady, wejscia i wspiecia z plecakiem 5 kg, hantle po 2 kg nie mam wiekszych ale trzeba sie zaopatrzyc

dzisiejsza miska




Zmieniony przez - alice91 w dniu 2014-07-18 19:04:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19271
Powinnaś popracować nad dietą. Miód, kaszka kukurydziana, siemię lniane, kiełbasa...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1890
Nie jem glutenu stąd kaszka mogę jeszcze płatki ryżowe (zamiennie z jajkami na sniadanie) siemię lniane mielone, kiełbasa jest z domowego wyrobu nie sklepowa. Jem to co akurat jest w domu ciężko robić idnywidualna diete jak w domu jest 5 osob ktore na niej nie są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
glutenu nie jesz? jesteś chora na celiakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1890
Niedoczynność tarczycy i podejrzenie Hashimoto jestem w trakcie diagnostyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1890
Nie wiem czy bialko jakos pozytywnie wplywa na moje jelita mam takie rewolucje ze szok a metabolizm spadl tragicznie gdzie kiedys normalnie 3 razy w ciagu dnia WC a teraz jakies zaparcia 1-2 dniowe :(
zrzut miski dzisiaj trening: rozgrzewka, klatka piersiowa i plecy MelB, trening nog, tabata i abs, rozciaganie na koniec


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1890
trening B wykonany
dzisiejsza miska, ciezko mi dobic do wymaganych kcal po ilosci bialka dalej rewolucje w brzuchu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Ja się nie dziwię, ze masz zaparcia.
1. Mało jesz
2. Wliczasz warzywa (nie licz ogórka, szpinaku, pomidorów, musztardy w ilości 5g też nie, ...)
3. Wywal miód, rodzynki, śliwki suszone (za dużo w nich cukrów prostych)
4. Pij dużo wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1890
Faktycznie jak odjęłam warzywa to mało kcal jak je podbić, kosztem tłuszczy, białka, węgli czy wszystkiego po trochu ? W czwartek wizyta u endo doczekałam sie w koncu :) Staram się codziennie wypijać 1,5 l wody + herbaty. Kawę rzuciłam a myślałam, że to u mnie graniczy z cudem :D Cukry proste postaram się ograniczyć a najlepiej to wykluczyć ale czasem aż ssie taka ochota na coś słodkiego...

Zmieniony przez - alice91 w dniu 2014-07-22 15:48:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

niski % tkanki tłuszczowej

Następny temat

Wakacyjny Konkurs Activlab !

WHEY premium