SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

młody

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
Witam, jestem nowym użytkownikiem forum jednak mam jakieś tam doświadczenie, ale jednak nie tak duze jak większość osób na tym forum. Mam więc pytanie. Dotyczy ono mięśni brzucha oraz diety i areobów, czyli tych czynności, które są potrzebne do rzeżby kaloryfera.
Mam lat 14 , waże 70kg i posiadam 180cm wzrostu. Od 4-5 miesięcy ćwicze Abs 7 minutowy, oraz jestem na siłowni przynajmniej 3-4 razy w tygodiu. Ćwicze cale ciało w dodatku jeszcze pare ćwiczeń na brzuch pod koniec. Uczęszczam na treningi piłki nożnej 2x w tygodiu, oraz mecze 1x w tygodiu. Mam również 3h wf oraz 1h tańcy w szkole. Schudłem jakies 3kg i mam lekki zarys kaloryfera. Lecz nie stosuje żadnej diety. Moi koledzy, którzy graja w zespole maja wyrzeźbiony brzuch, nie ćwiczać. a chudzi też bardzo nie są. I tu pojawia sie pytanie, czy mam robić dalej tak jak jest ? Czy zastosować sie do jakiejś diety ? Czy może zwiększyć wysiłek, którego jest sporo ?
Prosze was o pomoc
Dodam jeszcze, że w wieku 10-12 lat mialem nadwagę, która wynosiła ok. 20kg i mam lekką tarczyce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7946
ytb123
mam lekką tarczyce


zważyłeś ją? tarczycę ma każdy.

a tu jest odpowiedni dla Ciebie dział https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Zrzucisz fat z brzucha to i mięśnie będą lepiej wyglądać :) dieta to podstawa.

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
fiodorek chodziło mi o jej nadmiar we krwi. mam po prostu dużo słabszą przemiane materi niż każdy inny zdrowy człowiek nie posiadąjący tarczycy. A co do cb marian pytanie jak to zrzucic skoro ćwicze i ćwicze prawie że codziennie, a jest tylko lekki zarys i fat też jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7946
z tego co wiem nadczynność tarczycy działa trochę inaczej raczej przyspiesza metabolizm i powoduje spadek masy ciała, ale nie jestem ekspertem więc może się mylę. Stwierdzasz to od tak czy badałeś, jakieś leki bierzesz?
ćwiczenie i ćwiczenie prawie codziennie (tak jak napisałeś) nie przyniesie Ci niewiadomo jakich efektów. Główną rolę gra odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
Diety nie będę stosować uważam że jestem za młody, aby wciągać się w "lekką kulturystyke". A jeśli chodzi o "nie wiadomo jakie efekty" to co masz na myśli ? Brak pełnej rzeźby brzucha, trica i kaltki ? Bo zarysy tych parti ciała juz jakieś są, nie duże ale zawsze cos :D a co do tarczycy biore entyrox w rużnych dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Czyli masz niedoczynność tarczycy, euthyrox to popularne t4. Tak w ramach ścisłości fiodorek

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
No ok walić tarczyce skupmy sie na tej rzeźbie ewntulanej diecie i ćwiczeniach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Odżywaj się zdrowo i zacznij się ruszać bo na trening jesteś za młody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7946
Ziperon
Czyli masz niedoczynność tarczycy, euthyrox to popularne t4. Tak w ramach ścisłości fiodorek


wcześniej napisał, że ma nadmiar hormonu tarczycy we krwi - stąd wnioskowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
Jeść zdrowo to jem. Ograniczam słodycze i lody, jem okazyjnie tak samo z chipsami, Ruchu mam dużo Tak jak wcześniej napisałem treninigi piłki nożnej, SKS, Wf, tańce i siłownia a na niej rowerek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening a bialko

Następny temat

Pomoc w zażywaniu supli

Wiecej