SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lydki i brzuch czyli zmora dla amatora

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ... mam dosc duzy (to nie jest przenosnia ) problem... nie jest mi latwo chudnac, ale jakos sobie radze z brzuchem, jednak najwieksza moja zmora sa ogromne kanciaste uda i lydki... wygladaja na umiesnione i jak juz wspominalam na coponiektorych watkach sa niczym lopaty ! Lydki mam niczym mezczyzna... powiedzcie co moge zrobic zeby do stycznia wygladaly choc troche lepiej a do wakacji w miare normalnie... nie mowie ze chce bez wysilku figury modelki ... chce pracowac (gorzej z dieta) nie potrafie sobie jej sama ulozyc mimo wskazowek takze raczej chcialabym sie ograniczyc do cwiczen nawet bardzo intensywnych ...a i jesli ktos moze mi powiedziec to co sadzicie o 6 weidera jesli chce stracic w obwodzie brzucha a nie przypakowac... chce tylko zeby byl plaski, albo choc troche mniejszy. z gory dzieks za wszytskie rady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
z dieta to proponuje ci zajrzec do odzywiania. A nogi mozesz wyszczuplic robiac bardzo intensywny trening aerobowy na nogi tak zeby spalic miesnie w wyniku katabolizmu.

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Mięśnie łydek pali się wykonując codziennie wspięcia na palce z obciążeniem pozwalającym na wykonanie 6-8 powt., i dodatkowo nie dostarczając im żadnego budulca po treningu

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje za odpowiedz... ale powiedz co jest budulcem dla lydek zebym mogla sie tego wystrzegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Białko i węglowodany

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaaaaaaaa mam calkiem wykreslic z swojego menu bialko i weglowodany ? no to chyba zostana mi takie lydki jakie mam :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LOL

Jogger, dziewczyna męczy się kopenhaską, a teraz jeszcze jak odstawi całkiem węgle i białka to nabierze jakby tu powiedzieć ... niezwykle zwiewnej sylwetki

Grubcia, Jogger napisał wyraźnie, że PO TRENINGU a nie w ogóle (tzw. window of opportunity czyli czas gdy trenowane mięśnie po treningu wchłaniają substancje odżywcze w zwiększonym tempie trwa do około trzech godzin).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje bardzo :) za dokladna odpowiedz :P ja bywam i irytujaca ... i meczaca z tymi moimi pytaniami :) ale na jakis czas z nimi skoncze :P 3 godz po treningu nue bede jesc nic i bedzie ok :) a sie dopytuje bo nie chce robic glupstw a nic nie wiem na te tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamiętaj jedynie że to nie moja rada, ale Joggera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby pytania:)

Następny temat

ilosc kalorii w dni treningowe i nietreningowe?

WHEY premium