SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

lunika bedzie szczupła

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59214

...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13080
Witam wszystkich.
Czytam to forum od kilku dni.Od ogromu informacji pogubilam sie juz troche w tym co i jak.Proszę o pomoc i ukierunkowanie mnie na dobra drobe by zmniejszyc sie o 10 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2400 Napisanych postów 49403 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314928
przenoszę.

pzdr/

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13080
morduje sie ze swoim netem bo ciagle mi zawiesza sie i nie zdazylam reszty dopisac.
A dokad mnie przeniosłes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Żałuję, ze mnie przenosisz bo zalezy mi na Twojej opinii.
Jak zgodzisz sie mi podpowiedziec troszke co mam robic to przesle reszte swoich wymiarow i przyklad diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 65575 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak w ogole to przydaje sie wypelnienie ankiety z regulaminu by uzyskac jakas konkretna pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przepraszam, ze nie ma ankiety ale jak wspomnialam net mi szwankuje i nie moge tej ankiety wyslac.Uzupelnie jak tylko uda mi sie ja wyslac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie moge wyslac tej ankiety przykro mi bardzo
moze w tej formie podam swoje dane:
wzrost 160, waga 71, wiek 38,
ramiona 100 cm, pas 80cm, biodra 105 cm
ustalilam sobie kalorie na caly dzien w ilosci 1700
a menu na dzien wyglada tak:
jaj gotowane 150g, oliwa 40ml, chleb razowy 70g, serca indycze 100g, kasza peczak 50g, piers kurczak 200g, losos brzuszki, ser brie 50g, warzywa okolo 70 dag
Bardzo prosze o podpowiedz co robie zle co poprawic, poniewaz schudlam 19 kg ale od pol roku nie mogwe ruszyc dalej wagi.
Bylam na diecie polegajacej na duzej ilosci warzyw i owocow a malej miesa i nabialu.
Z gory dziekuje wszystkim za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 65575 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188925
http://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
poczytaj i tu jest ankieta pare waznych info tam zawarłyśmy
chciałabym widziec rozkład
nie wiem co cwiczysz i jak cwiczysz
Chciałabym tez zobaczyc rozkład tego w czasie dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Dzień dobry.
Lekture doczytalam i postaram sie uzupełnic brakujace dane :
Waga : 71
Wzrost : 160
Obwód w biuście : 101
Obwód pod biustem : 86
Obwód talii w najwęższym miejscu : 86
Obwód na wysokości pępka : 80
Obwód bioder : 105
Obwód uda 58
Obwód łydki 36
W którym miejscu najszybciej tyjesz : w miarę rownomiernie ale z naciskiem na brzuch ,biodra i uda

W którym miejscu najszybciej chudniesz : raczej równomiernie ale uda słabiej

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 3*w tygodniu biegam, truchtam po 1 godzinie(to od miesiąca) do ponad roku callanetics po 1 h 3* w tygodniu do tego ćwiczenia nog i ramion z agrafką – czasu nie podam bo najeczesciej w trakcie ogladania filmu, do zmeczenia miesni

Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane z mlekiem i miodem

Co lubisz jeść na obiad : jakies miecho z surówka

Co jako przekąskę : owoce, warzywa

Co jako deser : troche miodu jak już nie daje rady z ochota na słodkie lub gorzka czekolada ale to sporadycznie

Ograniczenia żywieniowe : nie lubię soi i kurczaka ale pierś jakos zjadam
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : PCO ( na to lykam cynamon i tabletki), niedoczynność tarczycy (spirulina), dyskopatia

Preferowane formy aktywności fizycznej : myślę, ze wszystko oprocz silowni
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : jak odchudzalam się z 19 kg to bralam therm Line II, i krople odchudzające z Herbapola, obecnie próbowałam hoodie ale bez efektu

Stosowane wcześniej diety : bez drastycznych glodowkowych, jadlam duzo warzyw a malo miesa (dzienna porcja 150g) i nabialu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akcja NOWA JA! Prosba o pomoc :)

Następny temat

kaszmirka/ akcja 40stka str. 71