SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

low carb isopure dawkowanie pomocy!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 775
Jestem w trakcie cyklu na masę i niestety nie mam warunków do utrzymywania odpowiedniej diety. Zakupiłem z tego powodu białko Perfect'a- Low Carb Isopure. Na opakowaniu jest napisane aby nie przekraczac dawki w postaci 30g proszku na dzień. W tym momencie pojawia się problem bo postepując według zasady 2,2g bialka na 1kg masy ciała na dzień powinienem dostarczać około 170g białka dziennie z czego w 30g proszku jest tylko 24,8g białka. Z normalnej żywnosci dziennie jestem w stanie dostarczać 60-100g białka. Czy w takiej sytuacji dobrym wyjściem jest zjadanie 2-3 porcjii odżywki dziennie? Jeżeli tak to w jakich godzinach, z jakimi odstępami czasowymi? Dodam że jem także Horse Power, NO Shothgun i HMB i tutaj kolejne pytanie czy zażywanie LC Isopur'a razem(chodzi mi o tę samą porę) z którąś z wyżej wymienionych może spowodować jakieś niekorzystne komplikacje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Z normalnej żywnosci dziennie jestem w stanie dostarczać 60-100g białka

ty chyba raczysz sobie zartowac...

przy 77 kg zjesz tylko tyle bialka z posilkow?

to jak dla mnie to wyglada na to ze tylko 2 posilki w ciagu dnia ktore spozywasz zawieraja bialko


niestety nie mam warunków do utrzymywania odpowiedniej diety

jesli mozna to: "dlaczego?"

czym to spowodowane

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 775
Brak warunków do utrzymywania diety spowodowany jest tym że pracuję, uczę się a posiłki sa uzależnione od... mojej mamy Byłby to mały problem gdybym miał jakikolwiek wpływ na to co kupi na śniadanie, zrobi na obiad ale niestety ona wie swoje i jej zdanie jest niepodważalne... niestety. Dodam ze mam czas i ochote tylko na 3 posiłki dziennie i nie lubie jajek ani twarogów a jedzenie cycków z kurczaka przejawia się już u mnie odruchami wymiotnymi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
istnieja jeszcze ryby

a poza tym na sniadanie mozesz zjesc np owsiane zmielone z czyms i z twarogiem do tego np dzem do smaku

brak czasu to nie powod

to wytlumaczenie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9810
Witam. Nie musisz opierać diety na piersi z kurczaka. Możesz jeśc wołowinę lub wieprzowine tylko w większych ilościach. Także makrela wędzona i tuńczyk zawierają dużo białka. Powiedz starszej a napewno to kupi.Wyjdzie cię taniej i zdrowiej niż proch.

Zmieniony przez - marcintom1 w dniu 2008-09-10 23:59:41

Tylko ciężka praca daje wyniki!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odzywki??????

Następny temat

Gainer i choroba pomóżcie

WHEY premium