SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 115
witam wszystkich. przed sylwestrem mialem cykl jezeli tak wogole mozna to nazwac ze 100 tab metki,Razak. Towar był super, ale kuźwa strasznie spadło mi libido;/ Co zrobic zeby szybko wrocilo do normy???????????? Prosze o pomoc

w sercu mam pojete by tyn scierwem poniewierac

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
jakis buuzer tescia zarzuc
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 987 Napisanych postów 26201 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294906
axis ht z bsn+novedex z gaspari i powinno być oki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7756 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46687
wjedz na bombe

It's not Revenge, It's Punishment!

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 9931 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56689
zmień rękę jak nie pomoże poszukaj sobie dupy

trzeba było myśleć wcześniej o klomitach teraz w najgorszym wypadku uschnie i odpadnie i bedziesz już zawsze sikał na siedząco

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-02-19 23:27:18

Zwycięstwo to piękne słowo dla którego polec musi wielu..

Pozwól mi mieć to nieszczęście by przekonać się o tym
że więcej hajsu to większe kłopoty..

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8824 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 107077
a jak nie basia rączkowska to zawsze moze byc gumowa lala

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1875 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42728
welcom tu de burdelinio

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 115
no smiejscie sie smiejcie. ale mi nie jest do smiechu bo to nieprzyjemna sprawa jak ch***j

w sercu mam pojete by tyn scierwem poniewierac

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 20544 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125836
sprawdz poziom testa

DreamChaser

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3581
jak powiedział świety łukasz - ręką chooya nie oszukasz :D:D
napisał(a)
BadMad ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 10218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43997
setka propa i po 3 dniach wroci chec do bzykania % -)

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy a wojsko

Następny temat

prosba o dobor srodkow pilne !!! :)

Sterydy nasilają trądzik Sterydy nasilają trądzik Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Fit naleśniki - wersja wytrawna Fit naleśniki - wersja wytrawna Kulturyści w strojach mniej sportowych Kulturyści w strojach mniej sportowych Terminator 6 ponownie z Arnoldem Schwarzeneggerem i Brettem Azarem! Terminator 6 ponownie z Arnoldem Schwarzeneggerem i Brettem Azarem! 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych Coleus Forskohlii - pokrzywa indyjska - zastosowanie, właściwości i dawkowanie Coleus Forskohlii - pokrzywa indyjska - zastosowanie, właściwości i dawkowanie Czy mąka migdałowa jest lepsza od innych mąk? Czy mąka migdałowa jest lepsza od innych mąk?