SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lewy bark mnie boli

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 367 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4674
elo
mam taki kłopot, od miesiąca cwicze boks (kiedys tez juz cwiczylem) umiem uderzac i w ogole, ale mam problem ze jak za dużo bije worek to mnie boli lewy bark, staram sie bić słabsze ciosy lewe żeby nie bolał ale dalej boli :( z prawym kłopotu nie ma, chociaż wyprowadzam o wiele mocniejsze ciosy, a lewa po prostu wiecej wale :(
jak sie skonczy trening to juz az tak nie boli ale podczas treningu to kurde balance no nie da sie bić
aha jestem prawo ręczny więc lewa to podstawa !
na siłce mnie aż tak nie boli i moge cwiczyc ale tez moge troche narzekac jak cwicze fbw, to po klacie juz mnie zaczyna bolec potem wchodze na drążek to juz mnie nawalają i jak tu potem bary ćwiczyć :(

moze zastosowac jakas masc rozgrzewajacA? aczy cos nie wiem pomóżcie mi

elo!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5868
no nie wie może nadwyrężyłeś bark ? idz do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 367 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4674
nieno jak bym nadwyrężył to by bolało jak cholera a to po prostu mi przeszkadza i nie moge wyprowadzać zbytnio ciosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11685
odstaw silowie i boks na worku na 2-3tyg smaruj fastum/ketonalem i serio staraj sie nie obciazac tego barku przez te 3tyg, jesli po 3tyg bedzie dalej bolal to idz do lekarza bo to znaczy ,ze cos jest tam z***ane i trzeba leczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
magic_key - idź do lekarza sportowego.

ja miałam podobnie z prawym barkiem i okazało sie, że mam jakiś przykurcz mięśnia, który teraz musze rozciągać i rozbijać.

chyba że masz nadwyrężone jakieś więzadła, to wtedy musisz sobie dać spokój na jakiś czas z ćwiczeniami.

ale to może stwierdzić tylko lekarz

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
tez tak mialem. Ale zamiast lekarza pomogła mi lepsza rozgrzewka. Duzo machaj recami przed treningiem zeby to wszystko rozgrzac. Pozniej juz takiego problemu nie bedzie

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2332
Mam tak samo jak Lady - chodzę teraz na kinezę, czyli przerwa w treningach i ćwiczenia korekcyjne. Idź do lekarza (ja byłem u nerologa). Im wcześniej, tym lepiej.

narasimham adim śaranam prapadye

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2762
Polecam olejek tajski lub maść końską, ale koniecznie udaj się do lekarza sportowego.

"Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki"
"On the street nobody can hear you tap out"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak często się rozciągac

Następny temat

Czy taki typ rękawic może być do worka ?

WHEY premium