SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lepsza wersja qazara czy ellisa-Low Carb

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
Zamierzam przejść na masową dietę Low Carb i zastanawiam się czy robić do niej wprowadzenie (2 tyg do 20g ww dziennie).

https://www.sfd.pl/Low_carb_na_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t162782.html - tutaj qazar pisze, że "mimo ze to nie dieta ketogeniczna polecam te 14 dni do 20g wegli ,niech sie organizm nauczy spalac tluszc i czerpac z niego enrgie"

https://www.sfd.pl/Masa_na_Low_Carb_-_kcal_dodawać_miarowo_czy_od_razu__Doradźcie_:_-t250714.html

Natomiast tutaj elis pisze, że "jeśli chcesz dać te dwa tygodnie wprowadzenia to trening w znaczącym stopniu opróżni glikogen i wejdziesz na dietę z cześciowo opóżnionym, pożniej ta ilość jest taka by zabezpieczyć potrzeby mózgu, czerwonych krwinek itd. dodatkowo by zapobiec dalszym spadkom spowodowanym treningiem, nie ma tam nadwyżki, która uzupełni to co zużyłeś we wprowadzeniu"

To jak jest w końcu z tym wprowadzeniem ? Ma ono więcej plusów czy minusów ? Robić je czy nie ? ;)
Ewentualnego ładowania jak przy CKD po 2-tygodniowym wprowadzeniu nie chcę robić :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
Mógłby mi ktoś odpowiedzieć ? To bardzo ważne dla mnnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5342
Ellis to koles, ktory cos znaczy w swiecie zwiazanym z odzywianiem i kulturystyka, wiec jemu bym bardziej ufal. Chociaz wiem, ze qazar tez ma duza wiedzie na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
Ok, dzięki. Chyba tak zrobię, właśnie mam duży dylemat bo obydwaj mają dużą reputację na tym forum ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka Redukcja Wagi . POMOCY!!!

Następny temat

zgubic z 4kg w szybkim tempie

WHEY premium