SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

lata najleprzych przyrostow:)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1716

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9383
mam takie pytanie zwozne z wiekiem zaczelem trenowac gdy mailem 16lat chwicze jzu 2lata zwiekrzyc wage ejst mi bardzo ciezko diete mam trenuje ciezko ale waiadomo ze i tak to wrzystko poli idzie teraz mam 18lat i od kilku miesiecy trnuje ze mna brat 24lata i jemu wrzystko szybko rosnie wadomo ze kady ma inne geny ale czy wiek tez ma cos do tego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19606
a jaki masz trening i kiedy ostatni raz go zmieniałeś? Jeśli trenujesz nim cały czas a brat zaczął od niedawna to wiadomo ze będzie mial lepsze przyrosty, zmień plan i nie przejmuj sie tymi wymiarami bo stres też robi swoje

nie wiem jaki brat ma starz na silowni ale jak zaczyna to wiadomo że szybciej rośnie od Ciebie

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

napisał(a)
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 93464
taki dorosły chłop a "najlepSZych" nie umie poprawnie napisac

Business as usual

napisał(a)
Początkujący
czlowieku jak nie masz nic modrego do napisnia to zamilcz!!!!!
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43360 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
naucz sie pisac "mondry" patyczaku

najlepsze przyrosty byly w latach 80-tych
napisał(a)
Początkujący
a dlaczego ty 80tych??
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16916
napisał(a)
Początkujący
wtedy zywnosc nie byla tak oszukiwna jak teraz??
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2031 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28582

blisko jestes, kiedys wszyscy kupowali dietanabol ale ostatnio to wycofali
napisał(a)
Początkujący
jaka szkoda hehe
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 459 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6989
a dietanabol był na kartki??

------------------------------------------------------
Pozdrofka
http://www.sfd.pl/Siłka_by_Bochnia-t347406.html--Moja siłka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HELP !!!

Następny temat

czeski film

Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Testosteron – fakty i mity Testosteron – fakty i mity Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Stany zapalne organizmu - przyczyny Stany zapalne organizmu - przyczyny Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie!