SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

langrafio biegnij...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 136516

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Nadal chora

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36016 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679649
Teraz takie wirusy paskudne że po parę tygodni potrafi trzymać. Zdrówka życzę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
taaa coś o tym wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Dzięki kochani. Myślę że do wtorku wydobrzeje.

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Zdrowka jak najwiecej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Zwloklam się z łóżka i zrobiłam lekki trening ogólny, na rozgrzewkowych ciezarach. Przysiad, wyciskanie, ściąganie drążka do klatki szeroko, biceps i triceps, uginanie nog w lezeniu, brzuch.
Potem zjadłam i 2 godziny przespałam się. Chyba do piatku juz bede na chodzie i od przyszlego tygodnia cisniemy. Jutro sie Jatomi zamyka i w piatek ide na nowa silownie.
Miski zacznę też pilnować bo sadlo się pojawiło.

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
oj tam oj tam sadło od razu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Eveline, sadlo jest ale nie martwie sie sadlem, raczej tym ze mi i sila spadla i teraz zanim dojde do swoich ciezarow to potrwa. A jeszcze sie okazalo po wizycie u ortopedy ze mam "lokiec tenisisty" wiec bicek znowu bedzie na urlopie:) a juz doszlam do 8kg. A teraz kicha.
Za to czuje ze odzywam i tez psychicznie sie unormowalo. Widac choroba byla potrzebna zeby odpoczac. Generalnie to nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36016 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679649
Bolący łokieć to nieprzyjemna sprawa. Ale na szczęście fizjoterapeuta, fala uderzeniowa może sporo pomóc.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z udami

Następny temat

ProbleM z MASĄ

WHEY premium