SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

laktoza, carbo itp.

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
witam,

Marku mam pare pytan do Ciebie

1) czy są jakieś badania naukowe potwierdzające wpływ laktozy na grubość skóry ?
2) czy ser żółty zawiera laktozę ?
3) obecnie znajomy polecił mi stosowanie BCAA + carbo przed interwałami, które wykonuję po treningu siłowym aby przyspieszyć metabolizm i jednocześnie spalanie tkanki tłuszczowej. co o tym sądzisz ? pije tych cukrów 20 g. Dodam, iz wegli jem do 140-145 g dziennie + zwiększona podaż białka i tłuszczy.
Po tych interwałach piję białeczko z optimum 2 miarki a jakieś 30 min później posiłek około 45 g węgli złożonych(makaron pełnoziarnisty) + 200 lub 250 g piersi z kurczaka

4) mam jeszcze pytanie teoretyczne odnośnie pory stosowania GH. Wiadomo, ze w nocy organizm sam produkuje gh i wstrzykniecie z zewnątrz powoduje zatrzymanie własnej produkcji ? jednak przed snem praktykuje większość osób. Jak Ty sądzisz ? to teoretyczne pytanie proszę go nie kasować, gdyż ciekawi mnie opinia specjalisty.



Zmieniony przez - kojot23 w dniu 2008-04-19 13:32:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
1. Laktoza a wplyw na grubosc skory? Nie wiem czy moze to miec jakis wplyw. Jest to cukier totez jedynie co to moze powodowac zwiekszona retencje wody podskórnej i wieksze zatluszczenie. Moj organizm odrazu sie zalewa po mleku.

2. Ser zolty jak i inne produkty mleczne przetworzone zawieraja powowicznie rozlozona laktoze.

3. BCAA ok ale w duzych dawkach. Polecam 30 gram przed treningiem lub 15-20 estryfikowanych. Jesli chodzi o lepsza przyswajalnosc to zamiast carbo sadze ze lepiej wypic dobry sok winogronowy, przynajmniej cos naturalnego (bo Olimp jeszcze sokow winogronowych nie robi ;P )

4. Odzwyki pobudzajace GH bieze sie na noc. Ale na towarze sie nie znam.


Pozdrawiam serdecznie

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 826
w dopingu wyjasnia ost pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
szukałem ale nie znalazłem w dopingu odpowiedzi na moje ost. pyt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez sciemy,no bullshit ,Moj Wielki TEST boosterow testosteronu!

Następny temat

Dlaczego po hormonach tarczycy spa...

Wiecej