SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

kyfoza piersiowa pogłębiona

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4742

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10643 Napisanych postów 44022 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
dzien dobry mam 46 lat ostatnio dostałam niesamowitego bólu kręgosłupa i bólu w klatce piersiowej. Miałam problem z oddychaniem. Zrobiłam sobie rtg i wynik jest następujący: lewostronna skolioza z rotacją krg Th oraz pogłębienbie fizjologicznej kyfozy. Co to oznacza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10643 Napisanych postów 44022 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
To nie jest forum medyczne nie zajmujemy się takimi sprawami .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztuki walki siedlce

Następny temat

typy na weekend

Kulturyści, których zabiła farmakologia? Kulturyści, których zabiła farmakologia? Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Karol Kasprzyk - ocena sylwetki 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Kotlety szarpane z kurczaka Kotlety szarpane z kurczaka Trzy czy pięć posiłków dziennie? Co lepsze dla „spalania” tłuszczu?! Trzy czy pięć posiłków dziennie? Co lepsze dla „spalania” tłuszczu?! Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza