logo
zamknij zamknij

kurze łapki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18112

0 5 0
napisał(a)
87michal
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 235 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2225
Witam kurze łapki zawierają bardzo dużo żelatyny, zupa po ich ugotowaniu staje sie bardzo kleista a po wstawieniu do lodowki robi sie galaretka, mam wskazania aby na moja kontuzje jesc sporo takich pokarmów, trzymam tez diete, teraz moje pytanie, czy kurze lapki sa zdrowe i czy mozna je zjadac (wraz z rosołem) powiedzmy 2,3 razy w tygdoniu ? Nigdzie nie moge znalesc wartosci odzywczych..
3
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Majbah
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17596
wartości za duzo to one nie mają bo tam przeciez prawie mięsa nie ma,ale jak miales kontuzje (stawów?) to jedz bo jak mowiles dostarczaja zelatyny,a najwazniejsze powinno byc dla ciebie teraz porządne wykurowanie się

ewentualnie tłuszczu troche mają jak skórke jesz

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-11-19 15:05:19
napisał(a)
Zdenek_SB
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 3809 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41709
jak ci pomogą to jedz, zdrowie najważniejsze

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 1597 Napisanych postów 47709 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 354207
Jedz, na pewno nie zaszkodzi. Ja zawsze obgryzam chrzastke
2

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Jacquess
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1924 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22174
jasne, na pewno lepsze to niż jakieś leki czy chemia. także śmiało jedz i wracaj do zdrowia.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywka bialko, kreatyna, dieta

Następny temat

Zamiennik ryżu i kurczaka ?

Orzechowe kluski jaglane

HOT weteranki polskiej sceny Bikini Fitness

Jak poprawić wytrzymałość?

Metody progresji: piramida – plusy i minusy

Ile kilogramów można schudnąć w miesiąc?

Ostro trenuję a nie chudnę - poznaj 3 powody, dlaczego tak się dzieje

Czekoladowe muffiny

Dieta redukcyjna a poziom testosteronu