SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurze łapki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam kurze łapki zawierają bardzo dużo żelatyny, zupa po ich ugotowaniu staje sie bardzo kleista a po wstawieniu do lodowki robi sie galaretka, mam wskazania aby na moja kontuzje jesc sporo takich pokarmów, trzymam tez diete, teraz moje pytanie, czy kurze lapki sa zdrowe i czy mozna je zjadac (wraz z rosołem) powiedzmy 2,3 razy w tygdoniu ? Nigdzie nie moge znalesc wartosci odzywczych..
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
wartości za duzo to one nie mają bo tam przeciez prawie mięsa nie ma,ale jak miales kontuzje (stawów?) to jedz bo jak mowiles dostarczaja zelatyny,a najwazniejsze powinno byc dla ciebie teraz porządne wykurowanie się

ewentualnie tłuszczu troche mają jak skórke jesz

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-11-19 15:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jak ci pomogą to jedz, zdrowie najważniejsze

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Jedz, na pewno nie zaszkodzi. Ja zawsze obgryzam chrzastke
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
jasne, na pewno lepsze to niż jakieś leki czy chemia. także śmiało jedz i wracaj do zdrowia.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywka bialko, kreatyna, dieta

Następny temat

Zamiennik ryżu i kurczaka ?

WHEY premium