SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

kurs instruktora fitness/areobik - pomóżcie!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6316

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
przeszukałam już prawie cały internet i znalazłam zaledwie kilka ofert kursu fitnessu w Krakowie:((
czy rzeczywiście tak mało firm organizuje takie kursy czy to ja jestem tępa i nie umiem ich odnaleźć:D Jeśli ktoś z was zna stronki firm lub sam brał udział w takim kursie i może polecić, proszę o kontakt mailowy.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
M.G.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1565 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51617
nie możliwe ze AWF nie robi...
1

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

napisał(a)
Początkujący
organizuje ale słyszałam niepochlebne opinie na jego temat.A jak coś robić to raz a porządnie.Jeszcze jakieś propozycje???

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1565 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51617
wejdz sobie na fit.pl tam masz duzo info o fitnessie... ja osobisciew robie w szkole policealnej TEB... bo akurat u mnie w miescie jest i sie ciesze :)

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

napisał(a)
Początkujący
wielkie dzięki:D jeszcze ktoś???

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
kursy Instruktorów Rekreacji Ruchowej organizowane przez TKKF w Poznaniu
www.wtkkf.pl 
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2445
Multi fitness, Xtreme, klub na Pachońskiego, Elite Poland Fitness School, Energica- to najlepsze szkoły w Krakowie
napisał(a)
Początkujący
wielkie dzięki wszystkim!! a może ktoś z was robił taki kurs i orientuje sie mniej wiecej ile kosztuje??

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2445
Zależy gdzie, od 800, 900 zł
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Euro Fitness shool, lub IFAA. Robisz licencje C B potem A, i masz robote w kazdymkraju w Europie. Pokazesz papiery z TEB to sie w glowe popukaja hehehe. Te wszystkie inne szkoły typu OM lub Charbickiej z Olsztyna, tez sa ok ale wiadomo, IFAA to IFAA i dlatego kazy kurs kosztuje 2000zł A na marginesie. Jak sie troche pokombinuje to mozna co nieco zaoszczedzic. Jak myslisz o tym powaznie to inwestuj z głową. Tak w ogole to ja jestem z Rzeszowa. Bujam sie po calej polsce, ale oplaca sie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Tak podumowujac to papiery IFAA kosztuja 6000 zl, niezle nie, hehehe,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie z teorii odzywiania

Następny temat

Ułożyłem diete, ale kilka rzeczy się nie zgadza

Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Leksykon suplementacji: DMAE Dimetyloaminoetanol Leksykon suplementacji: DMAE Dimetyloaminoetanol Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie