SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kuracja winstrolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
witam.Mam pytanie i potrzebuje profesjonalnej porady.Trenuje juz 5lat waze 115 kilo wyciskam 190 biceps 47 martwy 230. do tej pory nia bralem zadnych sterydow teraz zamierzam chcialbym poprawic swoja sile i sie wyrzezbic bo mase juz mam i nie potrzebuje. Myslalem o kuracji winstrolem w zastrzykach slyszalem ze jest mocniejszy prosze o pomoc jak go stosowac? jaka jest jego pelna nazwa w zastrzykach? co do niego dolaczyc z czym brac? prosze o dokladny plan CYKL tej kuracji ile tygodni brac? ile razy w tygodniu? jak dlugo? itd. co do tego jesc po prostu wszystko co potrzebne by rozpoczac powazna kuracje zeby dala maksymalne zamierzone efekty. POZDRAWIAM

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 28

Waga: 115

Wzrost: 186

Obwód klatki: 126

Obwód ramienia: 47

Obwód talii: 90

Obwód uda: 64

Obwód łydki: 44

Staż na siłowni: 5

Ilość spożywanego białka: 3g na kg masy ciala

Ilość spożywanych węglowodanów: 1,5g na kg masy ciala

Ilość spożywanych tłuszczów: bardzo malo

Opis przebytych cykli sterydowych: zadnego

Trening: 4dni w tygodniu

Cel cyklu: sila i rzezba0

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 0

Poziom BF%: nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): grubokostna budowa

Stan zdrowia: wzorowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: bardzo dobra

Wyciskanie leżąc (MAX): 190

Martwy ciąg (MAX): 230

Przysiad (MAX): 220
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
1-8 prop 200mg 3xweek
4-9 wins 50mg ed

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Ilość spożywanego białka : 3g na kg masy ciala

Ilość spożywanych węglowodanów : 1,5g na kg masy ciala

Ilość spożywanych tłuszczów : bardzo malo

Opis przebytych cykli sterydowych : zadnego

nigdy nie uwierzę, że zrobiłeś wyniki na takiej diecie i bez koksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
może ma już taki gen

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
CZESC WSZYSTKIM. PROSILEM O PORADE NA TEMAT CYKLU I KURACJI WINSTROLEM NA SILE I RZEZBE. MOWILEM ZE NIC DO TEJ PORY NIE BRALEM SPORO KASY WYDAJE NA SUPLEMENTACJE TYLKO NAJLEPSZE FIRMY USA. OD JAKIEGOS CZASU PARE MIESIECY ZAUWAZYLEM ZE DOSZEDLEM DO MAXIMUM MOZLIWOSCI I CHCIALBYM TA KURACJA TO WSZYSTKO BUJNAC DO PRZODU DLATEGO PROSZE O WSZYSTKO O KURACJI WINSTROLEM BO ZALEZY MI NA RZEZBIE I SILE A NIE NA MASIE BO TA JUZ MAM. CHCE DOROBIC SILY I SUCHEGO MIESNIA. PROSZE O KONKRETNE OPISY KURACJI WINSTROLEM CALY PLAN JAKIE DAWKI? ILE TYGODNI? Z CZYM GO LACZYC? ITD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Masz wyżej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
CZYLI ROZUMIEM TO TAK... PRZEZ PIERWSZY DO OSMEGO TYGODNIA PROPIONAN CHODZI O TESTOSTERON PROPIONATUM / PO 200MG TRZY RAZY W TYGODNIU... I OD CZWARTEGO DO DZIWIATEGO TYG. WINSTROL DEPOT W ZASTRZYKACH 50 MG TAK JAK WYZEJ 3RAZY W TYGODNIU... CZY TAK? I TO WSZYSTKO? NIC DO TEGO NA SILE RZEZBE SIE NIE DOLACZA/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Winko oral 50mg dziennie. Jak koniecznie chcesz inj to 75mg 3xweek - tak jak prop, pon/śr/pt.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Winstrol 50mg ed (every day) czyli codziennie (czwarty i dziewiaty tydzien wlaczajac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Sorry ze bez edita ale jestem nowy i nie widze takiej opcji jak na innych forach.
Krzykacz a nie lepiej leciec tym propem ed2? Bijac go w pt a nastepnie w pon ma juz wiekszy skok stezenia. Na dlugich estrach pewnie by nie odczul ale jak to sie ma w przypadku propa?
Z pewnych przyczyn nie moglem zrobic strzala z propa przez 4 dni i juz czulem sie "jak kupa". poziom testa odczuwalnie spadl (chyba ze to placebo bylo ale watpie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34981
winstrol 50mg ed czyli codziennie.
EDIT: Ubiegli mnie

Zmieniony przez - metadon w dniu 2011-05-29 15:02:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

susta

Następny temat

ATD

WHEY premium