SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktore polaczenie stackow lepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4233
zastanawiam się pomiędzy universal stock+ storm lub BSN no xplode+trec cm 3,xplode bralem i bylem zadowolony z masy,natomiast slabo pod wzgledem silowym,natomiast o trecu cm 3 slyszalem i czytalem ze slabo dziala na mase ale za to dobrze idzie silka,wiec co wybrac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
wszsytko zalezy od finasów, ale ja był bym za no-xplode + cm3 to dobry zestaw. Albo xp/xp mozliwosci jest duzo kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
oba ze stawy promowac wzropst masy beda podobnie. Tzn - beda przyczyniac się posredniodojej wzrostu - przynadwyzce kalorycznej. Bez niej -niestety juz nie...

ja wzialbym xplode+mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4233
a pod wzgledem silowym ktore rozwiazanie bedzie lepsze?,tak wiem o diecie,jem 5-6 posilkow,z duzo zawartoscia bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale duza zawartosc bialka - to nie koniecznie warunek wyzstarczajacy do zwiekszenia masy. jesli jestes ektomorfikiem, masz szybki metabolizm - to zbyt duza iliscia bialka w porwnowaniu do ilosci wegli/tluszcz - utrudniasz sobie lapanie masy... mam nadzieje ze masz tegoswiadmosc, bo wiele osob polenia ten sam blad - koncentrujac sie glownie na bialku i zapominajac o dopowedniej podazy wegli i tluszczy - przez co ich masa jest ciagle taka sama.

pod wzgledem silowym - rowniez porownywalne. ja osobiscie jako baze cyklu preferuje monohydrat. a z przedtreningowek - xplode to fajna opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4233
akurat mnie to nie dotyczy,zawsze mialem mase czasem nawet za duza,w postaci brzucha,z masa powinno nie byc problemow,po treningu uzupelniam weglowodany,sog dla faftaq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
masę jaką ? bo tkanki tłuszczowej nie zamienisz na mięśniową. Wyznacz czy chcesz masę budować czy redukcje czy co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4233
na mase,redukcje robilem przed wakacjami,schudlem 10 kilo,teraz na mase,wiec ktory zestaw lepszy?,moze macie jakas inna propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
jesli chcesz robic mase...to moja osobista opinia jest taka ze universal stock+ storm jest lepszym wyborem - jakos bardziej do mnie przemawia to polaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja juz pisalem - wzialbym xplode + mono, ewentualnie xplode plus jablczan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4233
ktoś ma jeszcze jakas propozycję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
jak dla mnie X-Plode + cm3, ewentualnie X-Pand + cm3 takie zestawy brałem i byłem zadowolony, siła bardzo dobrze poszła, jeżeli chodzi o masę to podstawa dieta i to co pisał faftaq

Zmieniony przez - Mihupaw w dniu 2009-10-07 15:21:06

żeby rosnąć to trza umić;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Masą i siła ... Proszę o pomoc

Następny temat

Nagrody za aktywnośc

WHEY premium