SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ktoś pomoże?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1231

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
Witam prosił bym o pomoc w ustaleniu cyklu.
12 strzałów NANDROLONE DECANOATE INJECTION I.P., 15 strzałów Testosteronu propionatu, 100 tabletek winstrolu i jaki odblok do tego? mam do tego diete

Waga: 100

Wzrost: 181

Obwód klatki: 114

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: xx

Obwód uda: xx

Obwód łydki: xx

Staż na siłowni: 2 lata

Ilość spożywanego białka: xx

Ilość spożywanych węglowodanów: xx

Ilość spożywanych tłuszczów: xx

Opis przebytych cykli sterydowych: xx

Trening: na rzeźbe:)

Cel cyklu: dobry mięsień:)i rzeźba

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: rok

Poziom BF%: xx

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tędencja bardziej do tycia

Stan zdrowia: ok

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: xx

Wyciskanie leżąc (MAX): 1xx

Martwy ciąg (MAX): nie próbowałem

Przysiad (MAX): nie próbowałem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3552 Napisanych postów 66444 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 540491
wypełnij ankietę poprawnie
pierwszy cykl- jeden środek wystarczy
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
to nie pierwszy cykl w tamtym roku deka gracka i test prolongatum ale nikt mi nie ułożył cyklu ;/ dlatego lipa
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10657
To pojedz tylko wino z propem.A jakie stężenie propa?

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10657
Jeszcze napisz jak dieta

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

napisał(a)
Początkujący
dopiero bede kupować a z jakim stężeniem jest najlepsze?? akurat deke juz mam ;/ dlatego chciałbym ją wykorzystać
napisał(a)
Początkujący
a dieta. no to narazie spalam rano pieczywo waza:p potem obiad (warzywa). wieczorem jakiś owoc.
napisał(a)
Początkujący
Kolego dział odżywianie zatem

napisał(a)
Początkujący
A prop jest w różnych stęzeniach dlatego pytam się jaki masz dostępny-50-100-125?

napisał(a)
Początkujący
no wiem:) ale chodzi mi tylko co ile aplikować deke i testa i jaki odblok do tego;/
napisał(a)
Początkujący
http://www.sfd.pl/odchudzanie/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy w aptekach

Następny temat

odblok =====

Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja BCAA - minimalna skuteczna dawka BCAA - minimalna skuteczna dawka Ryż brązowy - wady i zalety Ryż brązowy - wady i zalety Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci?