SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ktoś pomoże?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4400 Wiek 18 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51356
Z ta 'decą' to Ty sobie daj spokój.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3185 Napisanych postów 65259 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 534054
zacznij jeść
sam koks Ci masy nie zrobi
tragedia ,jadłospis jak w przedszkolu
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
akurat ta dieta jest zeby spalić conieco:p
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3185 Napisanych postów 65259 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 534054
chyba mięśnie,jak w ogóle są
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
od miesiąca mam taką diete zeby spalić to co nabyłem w zimę:p a mięśnie są:p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy w aptekach

Następny temat

odblok =====

Nie żyje legenda wrestlingu Bruno Sammartino Nie żyje legenda wrestlingu Bruno Sammartino Calum von Moger otarł się o śmierć i doznał kolejnej kontuzji! Calum von Moger otarł się o śmierć i doznał kolejnej kontuzji! Zdrowe barki w pięciu krokach Zdrowe barki w pięciu krokach Okiem Prezesa: Mistrzostwa Polski PZKFITS Kielce 2018 - Europa, Świat Okiem Prezesa: Mistrzostwa Polski PZKFITS Kielce 2018 - Europa, Świat Cheat tarta serowo - szpinakowa Cheat tarta serowo - szpinakowa Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki Bradley Martyn – siła i rozmiar Bradley Martyn – siła i rozmiar Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu?