SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

krzywa przegroda nosowa objawy i przyczyny

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3425

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44034 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
moje pytanie dotyczy krzywej przegrody nosowej . stwierdzono u mnie krzywą przegrode nosową moje pytanie dotyczy czy krzywa przegroda nosowa moze powodowac ból serca i w gardle cały czas jakby zbierała sie dziwna wydzielina
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44034 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Pytanie kieruj do lekarza lub na forum medyczne , tutaj jest forum sportowe .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam okropna zyłe na czole jak sie jej pozbyc

Następny temat

Zaczerwieniona twarz

Główne czynniki wyzwalające syntezę białek mięśniowych Główne czynniki wyzwalające syntezę białek mięśniowych Maszyna do podciągania, jako element funkcjonalny treningu Maszyna do podciągania, jako element funkcjonalny treningu 5 najgorszych ćwiczeń wszechczasów 5 najgorszych ćwiczeń wszechczasów Tamara Addis - dyrektorka szkoły, która zaraża pasją swoich uczniów Tamara Addis - dyrektorka szkoły, która zaraża pasją swoich uczniów Wyniki XXXII ogólopolskich zawodów w kulturystyce i fitness - Słupsk  Wyniki XXXII ogólopolskich zawodów w kulturystyce i fitness - Słupsk Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Energetyczne crumble Energetyczne crumble