SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

krzywa cukrowa wyniki badan

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3251

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10607 Napisanych postów 43009 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam. Mam 68 lat i martwia mnie moje wyniki z krzywej cukrowej Oto one na czczo 131mg/dl po 1 godz i obciazeniu 75g glukozy 253 mg/dl po 2 godz.305 mg/dl. Poprzedniego dnia lekka kolacje( jogurt i rogal z maslem) zjadlem o godz.19:30.Wczesniej spozylem 3 normalne posilki.Czy mam powody do obaw??? Bardzo prosze o mozliwie szybka odpowiedz. Serdecznie pozdrawiam. Adam z krakowa.
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10607 Napisanych postów 43009 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
To nie jest forum medyczne tylko sportowe .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening silowy bieganie dieta sprawdzic czy dobry

Następny temat

derma roller opinie

Nietypowe metody regeneracyjne Oleya Indeks glikemiczny i indeks sytości Waxy maize, vitargo vs carbo – o co tu chodzi? Paulina Nowacka-Bernaczyk - ocena sylwetki Trening siłowy - absurdalne teorie Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać Słodkiewicz vs Lech starcie weteranów Wojciech Pasiut - ocena sylwetki