SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kropla za kropla

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1573
witam
mam pytanie dotyczace nadmiernego pocenia sie(glownie pod pachami),czy moze to byc efekt posterydowy?kiedys juz tak mialem po tym jak zaczalem cwiczyc troche koksowac,pocilem sie niesamowicie(pachy),niewazne co robilem,czy siedzialem czy lezalem,po prostu kapalo.pozniej skonczylem cwiczyc i troszke uzywac sobie(biale,dropsy)schudlem,stracilem prawie wszystko co zyskalem,ale juz sie nie pocilem tak.przestalem imprezowac.niedawno znowu zrobilem sobie cykl(przytylem20kg,ale nie jestem duzy,mam 183cm wzrostu przy wadze 85kg,nie jestem otyly,nie obrastam w tluszcz)WIEC DLACZEGO ZNOWU SIE POCE??CZY KTOS WIE MOZE O CO CHODZI?CZY MOZE JESTEM NA COS CHORY?BLAGAM O POMOC
DZIEKI

zielony

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
...przytylem20kg... a zastanawiałeś się co na to twoje serce i cały organizm - nieładnie ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
rzeczywiście jesteś zielony kolego, a do tego głupi, jestem ciekawy ile masz lat?, ćwiczysz- koksujesz, przestajesz ćwiczyć- ogromne spadki, pozniej znów koks radze szanować troche zdrowie. Dla mnie takie coś jest największą głupotą jaka może być. Co do twojego pytania to chyba normalne jest, zwiększony poziom testosteronu na cyklu = większe pocenie, i wszystko na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1573
ok,rozumiem ze na cyklu,ale pocenie zaczelo mi sie pojawiac po cyklu a nie na,a wiadomo ze masa troszke spada po,bralem clomid,jesli ma to jakies znaczenie?a co do tego co robie,no coz zyc wiecznie nie bede ani ty ani ja,predzej czy pozniej i tak kipne,co za roznica.

zielony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
heh, to niezły masz pogląd życze powodzenia z takim nastawieniem a co do pytania to nie mam pojęcia, może poprostu nie masz sie czym przejmować, dramatyzujesz tylko conieco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zima

Następny temat

Zaskórniki, rozszerzone pory :(

WHEY premium