SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kretka + gainer - pare pytan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4953
witam,mam zamiar kupic:
Vital Max Kreatyna Mikro -500g
Vital max Gainer 1 -2.25g(2,5 jak kupie w folii)
zalezy mi teraz na zlapaniu kilku kg masy.mam na odzywki 100 zl. Czy to jest dobry wybor? Gainera do kretki wybralem dlatego,ze nie jestem w stanie utrzymywac diety,bo np jezdze do dziewczyny,matka mi nie bedzie robic codziennie kurczaka,bo to by tanio nie wyszlo itp. I wtedy tak: ze sniadaniem i obiadem nie ma problemu,pozniej jak ide na silke to jade do dziewczyny okolo godziny 15-16 a na silke zajezdzam na 19,to bym u dziewczyny pil gainera,po silce kretka + bralbym zarcie (jogurt,ryz,banan itp) i przed snem na noc nieduza dawka gainera. Nie znam sie na suplach,bo nigdy zadnych nie bralem. Ogolnie dobrze rozumuje?

a i domyslam sie,ze pewnie mnie zaraz ktos odesle do wyszukiwarki,ale kazdy temat tam jest inny i prosilbym o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
mono 5g rano na czczo
i 5g po treningu

po treningu bierzesz tez gainerka wg braków w diecie.
gainerki vitala, dobre, aczkolwiek b.słodkie

apropo wyjazdów do dziewczyny mozesz dołożyć zma
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=zma apteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
bic44 słusznie prawi

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4953
no ze kretke rano z 15 minut przed posilkiem to wiem czyli jak bede bral jedzenie zeby zjesc po treningu to gainera tez pic? A i mialem zapytac z jakim mlekiem rozrabiac gainera,bo kiedys cos mi sie o uszy obilo,chyba ze im mniej % tlusczu tym lepiej,a kretke najlepiej popijac sokiem jablkowym lub winogronowym,a mleko spowalnia wchlanianie,czyli kretka od razu po treningu,a gainer jak cos to z 20-30 minut po no nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vitalmax gainer 1 vs. megabol 737

Następny temat

Mały cyklon kreatynowy-proszę o sprawdzenie

WHEY premium