SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kretayna-moje pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1289
Wiem, ze tematów było już pełno ale ja bym chciał zadać swoje pytania oraz podsumować informacje. A wiec tak:
Ćwiczę już 5 miesiecy w domowej siłowni tj ławeczka płaska hantle drążek; czy po takim czasie mogę wziaść kretaynę? Acha mam 15 lat. Co byłoby dla mnie lepsze kreatyna w proszku czy w kapsułkach? Czy kreatyna moze spowodować złe rzeczy w gospodarce hormonalnej tj. zaburzy wzrost, płodność itp? Słyszałem, że podczas zażywania kretyny trzeba organizmowi podawać szczególnie duzo płynów, ponieważ resztki krety moga osadzać sie na nerkach. w zwiazku z tym podczas cyklu mogę brać witaminę B6? Czy mogę pić mleko pdczas cyklu? Ile maksymalnie moze trwać cykl kretynowy?Czy jeśli kupie kretynę i po skończeniu cyklu zostanie mi jej jeszcze w pudełku, mogę ją wziaść np. za pół roku? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Słuchaj młody.
1. Kreatyna to nie żaden koks - nie będziesz miał żadnej ginekomastii, syfów itp.
2. Wody pij ok 4-5 litrów dziennie.
3. Ja brałem kreatynę tak, że na łyżeczkę proszek ( do buzi ) a później popijałem wodą.
4. Twoje nerki nie ucierpią jeśli bedziesz pił tyle wody co potrzeba.
5.Wodę pij niegazowaną do kreatny, a w ciągu dnia to możesz pić z sokiem.
6. I nie bój się kreatyny. Rośnij.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
Ćwiczę już 5 miesiecy w domowej siłowni tj ławeczka płaska hantle drążek; czy po takim czasie mogę wziaść kretaynę?
To zalezy czy potrafisz juz cwiczyc dobrze technicznie, ale mysle ze TAK.

Co byłoby dla mnie lepsze kreatyna w proszku czy w kapsułkach?
Obojetnie. Proch jest tanszy, capsy wygodniejsze w uzyciu. efekt ten sam.

Czy kreatyna moze spowodować złe rzeczy w gospodarce hormonalnej tj. zaburzy wzrost, płodność itp?
NIE

Słyszałem, że podczas zażywania kretyny trzeba organizmowi podawać szczególnie duzo płynów, ponieważ resztki krety moga osadzać sie na nerkach. w zwiazku z tym podczas cyklu mogę brać witaminę B6?
TAK, pij dużo wody, minimum 3-4l dziennie.

Czy mogę pić mleko pdczas cyklu?
TAK, ale kreatyny w nim nie rozczienczaj.

Ile maksymalnie moze trwać cykl kretynowy?

Trudno powiedziec. Przyjmuje sie ze max 8tyg, po czym robisz przerwe, tyle ile trwal cykl.

Czyjeśli kupie kretynę i po skończeniu cyklu zostanie mi jej jeszcze w pudełku, mogę ją wziaść np. za pół roku?

TAK

a teraz wbijaj abonament i dawaj soga

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
za mlody jestes na suple poczekaj jeszcze 2-3 lata ...

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1289
Dzieki gringoo

Sog duchowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1289
dobra by była dla mnie VITALMAX Kreatyna Monohydrate 1200g?

Nie mam za dużo kasy a ona jest stosunkowa tania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
Kreatyna to Kreatyna... obojetnie jaka kupisz ale vitalmax jest najlepszy w stosunku cena/jakosc :)


a jak sie za malo pije plynow przy kreatnie to ona osadza sie na nerkach to wtedy po cyklu pijesz 1 piwo i po klopoie... mowie serio

Zmieniony przez - bananeq w dniu 2007-08-06 20:26:00

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 777 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8196
A ja mysle zepo pierwsze jestes troche mlody na krete a po drudie cwiczysz krotko. Pocwicz jeszcze troche, momysl o diecie, dobrej regeneracji a suple??
Cale zycie przed toba a napewno nie teraz
PozdrO

Pamiętaj! Nie znam strzachu, więc jedź na plaże-przyzwyczajaj się do piachu!!!
http://www.sfd.pl/~TAJEMNICA_ZDROWEGO_JEDZENIA:_27_waznych_porad_~_!-t358150.html - Tajemnica zdrowego zywienia ~ !

http://www.sfd.pl/~TEST-_XP+CP_&_dodatki--->Masa_by_HoligaN90-t360772.html -Zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Poćwiczyłbym jeszcze ze 2-3 miesiące bez supli i dopiero jakieś mono.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1289
ok mam 300 gram tej kreatyny z vitallmaxa, Jak ją brać? W jakich dawkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 777 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8196
2x dziennie po 5g
rano naczczo i po treningu bedzie ok tylko troche cykl krooootki do starczy ci krety tylko na 30 dni:/
PozdrO

Pamiętaj! Nie znam strzachu, więc jedź na plaże-przyzwyczajaj się do piachu!!!
http://www.sfd.pl/~TAJEMNICA_ZDROWEGO_JEDZENIA:_27_waznych_porad_~_!-t358150.html - Tajemnica zdrowego zywienia ~ !

http://www.sfd.pl/~TEST-_XP+CP_&_dodatki--->Masa_by_HoligaN90-t360772.html -Zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1289
hmm ale jak wiadomo końcówkę cyklu będę miał we wrześniu( szkoła) czyli jak mam brać to pusty żoładek? Przecież muszę zjeść śniadanie a o 6 nie mam zamiaru wstawać. Czy mogę pierwszą dawkę brać np 30 minut bo śniadaniu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa.

Następny temat

Czy mogę brać

WHEY premium