SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kremy ujedrniajace

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez dE^SiRE z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Jakie polecacie kremy uelastyczniające skóre na całym ciele?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
To na urode powinno isc chyba.
A ja ze swojego doswiadczenia wiem, ze nie warto inwestowac w jakies drogie kremy, bo najwazniejsze jest masowanie ciala. Wystarczy wiec oliwka i masaze, najlepiej wykonywane przez kogos kogo sie lubi :P
Zajrzyj na portal 'wizaz' tam w dziale kosmetyk wszech czasow znajdziesz rozne kosmetyki pielegnacyjne z ocenami innych.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie polecam konkretnego kremu Chce tylko napisac, ze takie kremy maja dzialanie bardzo krotkotrwale, tzn po ich stosowaniu skora wraca do poprzedniego stanu. Mam nadzieje, ze to wiesz Nie znaczy to, ze odradzam ich stosowanie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Jagodka mialas chyba na mysli "po ich odstawieniu"

bylbym wdzieczny za jakies informacje dotyczace zastosowania tych kremow najlepiej z wlasnego doswiadczenia

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie to mialam na mysli
A doswiadczenia mam takie, jak pisalam, zreszta jest to potwierdzone badaniami naukowymi. Ale i tak uzywam kremow i balsamow ujedrniajacych niemal bez przerwy Raz sa to drozsze specyfiki, a raz zwykle ujedrniajace balsamy do ciala. Wyraznych roznic w ich dzialaniu nie zaobserwowalam. Skora jest rzeczywiscie jakby bardziej napieta, ale to by bylo tyle. Tluszczyk owszem, spalam czasami ale zasuwajac na rowerku albo po sciezce do jogginu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
moim zdaniem by ujędrnic skóre wystarczy systematyczne uzywanie jakiegokowiek balsamu czy kremu,powtarzam SYSTEMATYCZnE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
a ja wciąż polecam naprzemienne polewania wodą...gorąca , zimna , gorąca, zimna , stosuję i zauważam różnicę;
taki prysznic powoduje lepsze ukrwienie skóry i ma wiele innych plusów; potem wmasowuje zwykłą oliwkę i skóra jest gładka i napięta jak pupcia niemowlaka
taki zabieg wspaniale ujędrnia biust..
ale należy uważac z masażem...źle wykonany moze niepotrzebnie naciągnąć delikatną skórę na biuście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
Chyba najlepszy jaki miałam to ujędrniający żel-krem garnier... nie jest aż tak tragicznie drogi 200ml ok 19zł...i po nim na prawdę są efekty , skóra jest napięta , jędrna . Przez pierwsze kilka dni możecie mieć wrażenie że skóra jest sucha ale to przejdzie...Po wmasowaniu pozostawia na skórze jakby przezlroczysty "kokon"-po porstu czujesz ze cos masz na skórze...Gdy go zmyjesz skóra jest nadla napięta , gładka i jędrna...
Wirzecie mi uzywałam i droższych kosmetyków i tych tańszych...temu dam 5+

..Mo` NRG...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18948
finka tylko ze przy cerze naczynkowej takie zabieg odpadaja

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Język

Następny temat

TATUARZE?gdzie?

Wiecej