SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

kreatyna ile przytyje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11656

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43245 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
ile ptrzytyje po 250 g kreaTYNY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79473
Tego nie wiedza nawet najstarsi gooorale:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7912
to jest indywidualna sprawa
jeden przybierze na masie 5kg drugi 3kg
musisz sprawdzic

Siła i piękno są darami młodości.
...:::esp3ranza:::...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 868 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10139
Przy duzej ilosci bialka i sporej weglawodanow mozesz zrobic do 4kg zuchej masy miesniowej.. i oczywiscie rozsadnie trenujac
napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62881
Borsuk co Górale nie wiedza? hehe

Michał G. "GÓRAL"
1

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7912
Goral heheh
ja wiedziałem że tak bedzie

napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62881
W sumie taki stary nie jestem to moge nie wiedziec. Narazie ucze sie przepowiadania pogody hehe

BTW Ile ci wejdzie po cyklu to sprawa bardzo indywidualna, ale z moich obserwacji na moich kumplach to srednio 3-6kg to norma.
Lapcie wszyscy SOGi, bo smiesznie wyszlo...

Michał G. "GÓRAL"

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43245 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
a z aminokwasami megabola ile przytyje jezeli po tych aminokwasach przytyłem w ciagy miesiaca 4 kg
napisał(a)
Znawca
Nie wiem ile przytyjesz i nikt ci nie odpowie na to pytanie, bo to jest sprawa indywidualna u kazdego. Na to wplywa bardzo wiele czynnikow: sen, odzywianie, trening, regeneracja itp.
4kg na aminkach Megabola? To niezle, musiales zjesc chyba kilkadziesiat puszek co? Bo jak po 1 to jest to niemozliwe!!! (z 200g bialka nie mozna przytyc 4kg, chyba ze brales cos jeszcze?)

Michał G. "GÓRAL"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35058
motyl2 skoro tak ładnie ci idzie i zrobiłes w poprzednim miesiącu 4 kg to po ci kreatyna ???. Siegnij po nią dopiero wtedy kiedy nadejdzie stagnacja!!! narazie nie am sensu skoro wszytski idzie tak ładnie do przodu.

Pozdrawiam;
Hosse

Hosse

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7735 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41687
mi po kreatynie poszlo 50kilo na sile i 12 suchego miesnia w ciagu zaledwie 6-ciu tygodni jak myslicie ile przybedzie mi po TT i ZMA???

te pytania nie maja sensu,kazdy inaczej reaguje na dana substancjei przy niskiej podazy bialka i wegli to po kreatynie przyjdzie ci troche wody,ktora spadnie wiec jesc,jesc i jeszcze raz jesc a potem suple!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ

Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sklepik Sonbatego

Następny temat

Biore 1 raz kreatyne czy mozecie udzielic mi pomocy :)

Fitnesski w stroju body - HOT galeria zdjęć Fitnesski w stroju body - HOT galeria zdjęć Sałatka z wędzonym kurczakiem i pestkami dyni Sałatka z wędzonym kurczakiem i pestkami dyni Trening na zgrabne pośladki - podejmij wyzwanie z SFD Trening na zgrabne pośladki - podejmij wyzwanie z SFD Ochrona stawów - jak ją wspomóc? Ochrona stawów - jak ją wspomóc? Leksykon suplementacji: Melatonina Leksykon suplementacji: Melatonina 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki Jak ćwiczyć na masie? Jak ćwiczyć na masie? Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana