logo
zamknij zamknij

kreatyna ile przytyje

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10741

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10576 Napisanych postów 40766 Wiek 2016 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
ile ptrzytyje po 250 g kreaTYNY

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Borsuk
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79473
Tego nie wiedza nawet najstarsi gooorale:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
napisał(a)
esp3ranza
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 2016 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
to jest indywidualna sprawa
jeden przybierze na masie 5kg drugi 3kg
musisz sprawdzic

Siła i piękno są darami młodości.
...:::esp3ranza:::...

Siła i piękno są darami młodości. ...:::esp3ranza:::...

napisał(a)
MROczeK
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 865 Wiek 2016 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10118
Przy duzej ilosci bialka i sporej weglawodanow mozesz zrobic do 4kg zuchej masy miesniowej.. i oczywiscie rozsadnie trenujac

napisał(a)
Goral
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62881
Borsuk co Górale nie wiedza? hehe

Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<< Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

1
napisał(a)
esp3ranza
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 2016 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Goral heheh
ja wiedziałem że tak bedzie

Siła i piękno są darami młodości.
...:::esp3ranza:::...

Siła i piękno są darami młodości. ...:::esp3ranza:::...

napisał(a)
Goral
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62881
W sumie taki stary nie jestem to moge nie wiedziec. Narazie ucze sie przepowiadania pogody hehe

BTW Ile ci wejdzie po cyklu to sprawa bardzo indywidualna, ale z moich obserwacji na moich kumplach to srednio 3-6kg to norma.
Lapcie wszyscy SOGi, bo smiesznie wyszlo...

Michał G. &quot;GÓRAL&quot;

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<< Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10576 Napisanych postów 40766 Wiek 2016 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
a z aminokwasami megabola ile przytyje jezeli po tych aminokwasach przytyłem w ciagy miesiaca 4 kg

napisał(a)
Goral
Znawca
Nie wiem ile przytyjesz i nikt ci nie odpowie na to pytanie, bo to jest sprawa indywidualna u kazdego. Na to wplywa bardzo wiele czynnikow: sen, odzywianie, trening, regeneracja itp.
4kg na aminkach Megabola? To niezle, musiales zjesc chyba kilkadziesiat puszek co? Bo jak po 1 to jest to niemozliwe!!! (z 200g bialka nie mozna przytyc 4kg, chyba ze brales cos jeszcze?)

Michał G. &quot;GÓRAL&quot;

napisał(a)
Hosse
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3695 Wiek 2016 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35058
motyl2 skoro tak ładnie ci idzie i zrobiłes w poprzednim miesiącu 4 kg to po ci kreatyna ???. Siegnij po nią dopiero wtedy kiedy nadejdzie stagnacja!!! narazie nie am sensu skoro wszytski idzie tak ładnie do przodu.

Pozdrawiam;
Hosse

Hosse

napisał(a)
GLODCIS
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7735 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41620
mi po kreatynie poszlo 50kilo na sile i 12 suchego miesnia w ciagu zaledwie 6-ciu tygodni jak myslicie ile przybedzie mi po TT i ZMA???

te pytania nie maja sensu,kazdy inaczej reaguje na dana substancjei przy niskiej podazy bialka i wegli to po kreatynie przyjdzie ci troche wody,ktora spadnie wiec jesc,jesc i jeszcze raz jesc a potem suple!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ%-) Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sklepik Sonbatego

Następny temat

Biore 1 raz kreatyne czy mozecie udzielic mi pomocy :)