SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna- dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
elo!!
mam problem. mam 600g kreatyny vitalmax mono i to moj pierwszy cykl. wiem ze trzeba ja jesc rano na czczo, ale czy ktos moglby mi powiedziec jak ja brac po poludniu, tzn. w jakim czasie po treningu i czy przed treningiem tez brać??? prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rano na czczo, najlepiej z jakimś transporterem typu carbo/dextroza/glukoza itp. później to zaraz po treningu i j/w z transporterami a tak wogóle to tu jest wszystko https://www.sfd.pl/temat181016/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
rano 5-6g + carbo , po treningu tak samo troche wiecej carbo ok.45g
w nietreningowego tylko rano na czczo jedna porcja

jak nie masz carbo, moze byc glukoza...jak nie masz ani tego , ani tego to dokup

600g podziel na 2 cykle po 300g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
na czczo lub 30min przed treningiem
i 5g od razu po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO

Następny temat

HMB a serce?

WHEY premium