Witam Mam 17lat, ważę 58kg. Trenuję bjj od 5miesięcy, chodziłem też na profesjonalną siłownię ale wolę ćwiczyć w domu fbw:
1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni. 2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni. 3.Pompki na taborecie(F)-3-4 serie x do zmęczenia 4.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm. 5.Pompki w podporze tyłem(G)2-4serii x do zm. 6.Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm. 7.Wspięcia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm. 8.i 9.-dwa wybrane ćwiczenia(C-F)na mięsnie brzucha po 4-5 serii x do zm. 10.Unoszenie tułowia z leżenia przodem-4-5 serii x do zm. co to za ćwiczenie? 11.Uginanie ramion w obciążnikami 0,5kg(ciężar zamiast ekspandera)-4-5serii x do zm.
Przestrzegam odpowiedniego odżywiania się i już trochę kg przyszło, lecz nie za dużo. Chciałbym wskoczyć na swój pierwszy cykl w życiu-kreatynowy. Chcę aby wypadł jak najlepiej, dlatego w tym okresie bd trzymał dietę jak najlepiej. Chciałbym wystartować z cyklem w drugiej połowie marca, początek kwietnia. Chcę aby on trwał mniej więcej 6-8 tygodni. Będę łykał razem z kreatyną: ASPARGIN: http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=624
Nie wiem czy czasami tego nie za dużo. Chciałbym żebyście mi napisali najlepiej od jakiej kreatyny zacząć. Może co do niej jeszcze dokupić.
Dziękuje :)
1265657910000
Dymek00
Wysłana - 08 lutego 2010 21:45
Mono z olimpu + dieta + dobre treningi.-na efekty tylko czekac.:)
~Pomogłem?Nie zapomnij dac SOG'a.
1265661924000
mixerx
Wysłana - 08 lutego 2010 22:21
Siema z kreatyną dobrze by było gdybyś zaczekał min. 2-3.Krótko ćwiczysz i myślę że sporo na początku osiągniesz bez niej.Po niżej masz kilka supli poniżej Zacznij od białka serwatkowego rano i przed snem i gainera przed i po treningu do tego multiwitaminki, magnez oraz omega 3 przed śniadaniem i przed snem.Pozdro
1265664105000
mixerx
Wysłana - 08 lutego 2010 22:22
sorki miałem na myśli 2-3 miesiące...
1265664178000
eNd_
Wysłana - 08 lutego 2010 23:06
to mogłeś wyedytować wypowiedz ołówkiem z karteczką nad wpisem
autorze:
każda pojedyncza forma będzie ok, choć osobiście nie jestem zwolennikiem treningu w domu (żeby nie powiedzieć że wg mnie jest nieefektywny) i nie wiem czy zdecydowałbym się na kreatynę w tym wypadku
"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą Cię przewieźć przez każdą pustynię"