SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
kreatyne na sile jaka najlepsza czy stack czy mono lub jablczan
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
2 tygodnie to moze byc troche malo by kreatyna sie rozkrecila, niektorzy zauwazaja efekty w 4-6 tygodniu cyklu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263105
obojętnie, kluczowy będzie odpowiedni trening ukierunkowany na siłe i odżywianie by nie zabrakło paliwa


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2016-02-28 19:40:36

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
micha jest ,trening z duzymi ciezarami ,waga poszla od paru miesiecy temu do przodu tak z 5 kg teraz blisko 93 kg i tez sila w miare idzie ,alemi ciagle malo.Ostatni cykl byl z crea Shot i vitalmax mono ok.10 miesiecy temu.Troche dlugo .Dlatego szukam czegos jako dodatek czyli kreatyny do jeszcze lepszych wynikow .Na necie sporo jest odzywek ale ciezko cos wybrac .Bo jak juz cos wybrac to zeby zdalo egzamin i byc z cyklu zadowolonym.Ostatni cykl mimo dobrych opini produktow to mi specjalnie nie pomogl.Moze teraz np stack wziasc np.Oimp Xplode Powder czy moze cos lepszego i ekonomicznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No to co takiego brałeś? Jak robiłeś treningi w sporym zakresie powtórzeń czy katowałeś ramiona to się nie ma co dziwić słabymi osiągnięciami, tu musi by dobry trening bez zbędnych kosmetycznych ćwiczeń czy izolacji

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
a czy ja pisalem ze mam slabe osiagniecia ?.Pisalem ze sila w miare idzie do przodu i ciagle mi malo.Ostatni cykl z tymi produktami mi nie pomogl.Lepiej mi szlo bez odzywek jak z odzywkami !!.Moze poprostu mi nie podeszly.Bo jak kazdy mowi kwestia organizmu jednemu da kopa drugiego nie.ostatni cykl byl dosc dawno i szukam czegos nowego ,lepszego dla mnie.Na razie wiem tyle ze czy bym bral kreatyne mono jablczan czy stack to jest to obojetne.Teraz chcialbym sie dowiedziec co jest dobre tj.jaka kreatyna da mi dobry efekt Olimp Xpode czy Assault,No Xplode czy inny wynalazek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
Co do treningu to dla przykladu jak robie 10 powtorzen 60 kg ciezarem na biceps to chyba nie jest tak zle ?.Jednak zawsze jest malo i zawsze moze byc jeszcze lepiej ,a czuje jeszcze spore rezerwy,bo glownie cwicze na sucho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ostatni cykl z tymi produktami mi nie pomógł. Czyli z jakimi produktami ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
wyraznie napisalem w poczatkowym poscie ostatni cykl z produktami taki mi jak Crea Shot i Vitalmax Monohydrat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A sorki jakoś mi umknęło, mozesz wziąć stacka https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BetaBolic-opis1289.html ze 2 puszki lub połączyć z pojedynczą formą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
beta bolic zakupie dwie sztuki bo ma dobre opinie i moze sie na mnie sprawdzi .Teraz tylko zastanawiam sie nad ta pojedyncza forma albo mono albo jablko cos do wziecia przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
tylko po co jak beta bolic starczy ci na pelen cykl 2 puchy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Monohydrat

Następny temat

Spalacz ALRI - Venom Hyperdrive 3.0

WHEY premium