SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

kreatyna+++++aminokwasy jak brać???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
Witam
Mam problem tego typu że jestem w posiadaniu odżywek i nie za bardzo wiem jak je brać(kretyna i aminokwasy). Prosze o mądre rady o ogólnie co o ni9ch sądzicie........

nowy na forum

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5869
Musisz napisać dokładniej jakie te suple masz(firma,ilość).

arkona-silownia.pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5869
I profil by pasowało wypełnić...Ile już ćwiczysz?? Jadłes wczesniej jakies odzywki??

arkona-silownia.pl

napisał(a)
Początkujący
dodaje linki odzywek kótre posiadam

nowy na forum

napisał(a)
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
dobra profil jest jako tako...............

nowy na forum

napisał(a)
Początkujący
no a najbardziej zastanawia mnie czy aminokwasy w płynie mam jeść w tym samym czasie razem z tymi w tabletkach??????????

nowy na forum

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Perfect Whey Protein TREC - opinie

Następny temat

ROZNICA?

Błędy kulinarne, które mogą sprawić, że twoje posiłki będą niezdrowe! Błędy kulinarne, które mogą sprawić, że twoje posiłki będą niezdrowe! Co bardziej szkodliwe dla kolan: bieganie czy przysiady? Co bardziej szkodliwe dla kolan: bieganie czy przysiady? Na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni? Na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni? 6 sposobów na poprawę elastyczności mięśni 6 sposobów na poprawę elastyczności mięśni Shirley Webb - krzepka babcia Shirley Webb - krzepka babcia Bolą cię stawy? Poznaj 7 pokarmów dla Twoich stawów Bolą cię stawy? Poznaj 7 pokarmów dla Twoich stawów Tarta czekoladowo-kokosowa Tarta czekoladowo-kokosowa Pierś z kurczaka faszerowana szpinakiem i suszonymi pomidorami Pierś z kurczaka faszerowana szpinakiem i suszonymi pomidorami