SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kratka na brzuchu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6816
Siemka mam male pytanko... Obecnie mam bf okolo 19-20% i mam tluszczyk maly na brzuchu zamiast kraty, wiadomo dieta na mase troche sie zatluscilo.... Moje pytanie brzmi, czy aby do wakacji miec kratke, to musze teraz cwiczyc na masówce mięśnie brzucha, czy gdy bede robil wycinke? Tzn kiedy mam zbudowac miesnie brzucha? Da sie zbudowac miesnie brzucha na redukcji? Czy koniecznie teraz musze robic brzuczki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6576
heh do wakacji akurat nad kratką nie masz co myśleć bo aby zyskać jakiekolwiek efekty lub choćby w postaci kratki to trzeba włożyć w brzuch wieeeeele wysiłku i nie mówię tu o 3-4 miesiącach.. ale to Ci powie każdy bardziej doświadczony odemnie mam nadzieje bo ja już się nie łudze tym, że szybko zyskam kratkę i spokojnie sobie ćwicze brzuszek na masówce i kiedyś może coś wkońcu zauważe na moim flaczku

ENDOMORFIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1979
Moim zdaniem najlepiej gdybyś już teraz brał się za redukcje i zaczął trenować brzuch. Aeroby (biegi, rower), dieta (możesz dorzucić karnitynę) i trening w miare możliwości to podstawa. Kratki raczej nie będziesz miał do wakacji ale na pewno schudniesz i pojawi sie zarys. Poczekajmy jednak na wypowiedzi innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31751
Jak chcesz miec dobrze zdefiniowane miesnie brzucha musisz poswiecic czas nie tylko na trening silowy ale i na areoby(nie wspominajac o diecie). Bf spory wiec chodzbys mial za***iscie wytrenowany brzuch bez redukcji zapomnij o kracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Ja mam ok 10% bf i niezłe mięśnie brzucha a krata jest bardzo słaba. Do wakacj nie masz szans a mięśnie brzucha ćwicz cały czas.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1534
Przy 20% BF przy napiętym brzuchu kratka powinna być lekko widoczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
zwariowałeś

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6131
Może być widoczna przy dobrze wytrenowanych mięśniach brzucha tzn wielkich a co do 10% bf to widziałem kolesia co wcale nie ćwiczy ma ok 10% Bf i znakomicie widać mięśnie brzucha, więc raczej nie masz 10% bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1534
Andrzej L może źle mnie zrozumiałeś, ale przy 20% BF jak sie stanie przed lustrzem to PRZY NAPIĘCIU brzucha można śmiało zobaczyć kształt kraty, choć niewyraźny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
ja mam około 14%bf teraz i widać krate na avku 12% i sami zobaczcie jak brzuch się prezentuje.przy 10% widze na dole brzucha żyły, cuż taka genetyka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6816
dam rade, wczesniej mialem ok 14-15% bf i bylo widac krate, ale wiadomo masowka robi swoje, mysle ze w 2 miesiace intensywnych aerobow + spalaczy (suplementow) zredukuje wage ok 3-4kg i bf do 14% i bedzie kratka bo akurat z chudnieciem u mnie nie ma problemu... z przybieraniem masy - gorszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez efektów

Następny temat

Czy ten plan jest dobry?

WHEY premium