SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kręgosłup - kurvaaaaaaaaaaaaaaaa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
witam, co prawda zapytam sie jak d**** no ale cóż.
Ale wracajac do rzeczy dzis robiłem przysiady jak zawsze w niedziele i nagle jak odłozyłem sztange poczułem ogromny ból w odcinku ledźwiowym . generalnie wyglada to tak chodze i siedze jakbym sztyl z łopaty połknął, bo mnie boli i teraz mam pytania czy moge jakos sie rozruszac żeby to przeszło czy co zrobić.
zażyłem ketonal, i jakas mascia plecy posmarowałem.
także prosze tylko o rady jak sie poruszac, i jak leżec, bo jutro i tak musze isc do roboty.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
mi sie wydaje ze problem jest wlasnie w tym pochyleniu plecow do przodu, w wyniku czego bardzo napiete sa miesnie grzbietu tego odcinka, jak podnosisz i odkladasz ten ciezar to sacy czacs je bardziej przeciazasz.
Brzuch przy tym jest troche slabszy i nie udaje mu sie ustabilizowac i odciazyc miensi grzbietu i to jest bledne kolo

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
aha no i cicze juz kilka lat wiec nie piszcie mi że nie umiem ćwiczyć czy cos w tym stylu

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
a wlasnie wszedlem na ten dzial i chcialem zalozyc podobny temat.. ja mam to samo dokladnie od tygodnia... dolna czesc kregoslupa nad koscia ogonowa napierd... strasznie... smaruje ketonalem w masci ale nie pomaga zbytnio... konska masc juz troche lepiej dziala... ja chyba jutro ide do lekarza bo schylic sie nie moge np do zalozenia buta nawet jak glowa ruszam to czuje tam bol...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
o tydzień to nie wesoły, najgorsze jest to że przez ten ***any kryzys robie na czarno i rzadnego chorobowego nie dostane. f***.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
he man - prawdopdobnie przesuniecie jadra miazdzystego , czy tez mowiac bardziej zrozumiale ''wypadl ci dysk'' , nie moge nic poradzic dokladniej nie wiedzac jakie sa objawy , jak jestes ustawiony i nie badajac Cie , jezeli tylko jest taka opcja , szukaj jakiegos gabinetu fizjoterapii zajmujacego sie terapia manualna i zalatw sobie prywatnie jak najszybciej wizyte , nastawia Cie i problem znika , pozdr ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dobry Ortopeda i Fizjoterapeuta wskazany. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
ortopeda niewiele pomoze zwykle , sa ortopedzi zajmujacy sie terapia ale to bardzo nie liczne przypadki , glownie fizjoci :)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
LoteriaPzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Opisz moze twoje objawy gdzie znajduje sie bol czy w ledzwiowym czy moze jakies objawy w posladku udzie stopie nikt Ci nie doradzi jezeli nie opowiessz cos wiecej, czy bolnarasta jak siedzisz jak stoisz, w nocy, co polepsza czy siedzenie, czy lezenie, spisz na prawym boku na lewym itp

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
sadze ze sprawdzanie segmentow w ten sposob i tak niewiele da Piotrze , trzeba by go dokaldnie obejrzec i nastawic , jezeli ma juz ustawienie przymusowe ;/

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2009-06-21 15:42:28

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie to ja tez tak mam po odlozeniu sztangi na stojaki. Potem siadam na fotel, troche jeszze boli i potem przestaje...
Myślałem ze to normalne, w koncu jak kladziesz na plecy ciezar, ktory wazy wiecej od ciebie to jednak cos musi zabolec... chyba...

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2009-06-21 15:45:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie się w nocy - porady

Następny temat

łysa głowa a kobiety :)

Wiecej