SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koszulki puma i lacoste! sprzedam tanio!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478


Witam. Mam do sprzedania raz noszone czyli jak nowe koszulki. Pierwsza to LACOSTE rozmiar M. Ceny sklepowej nie znam bo dostalem jako prezent.

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478


druga to koszulka PUMA. 100% oryginal kupiona w sklepie firmowym. Cena sklepowa 100zl

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478


.

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
czemu nie widac zdjec?:(

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 463 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4382
Podróbka lacoste bo rozmiar oznaczany jest w liczbach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
mozliwe ale to bardzo ladna polówka jest. Ale pumy jestem pewien na 100% bo sam ja kupywalem. zdjecia chetnym wysle na gg bo tu nie wyswietlajasie 4016216

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple dla kozaka tanio kozacki zestaw%)

Następny temat

Sprzedam ławki i sztangę z obciążeniem

WHEY premium