SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja mięśnia trójgłowego ramienia-jak ćwiczę to nie boli?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 968
Witam!
mam pytanko 2 lata temu miałem naciągnięty lewy mięsień trójgłowy ramienia po 3 miechach mi się zrósł,ale nadal czuje lekki ból gdy kładę rękę za prawy róg pleców,próbowałem to wyleczyć do końca,ale zawsze się coś udwignęło,podniosło i dlatego nie wyleczyłem tego do końca, tylko ta kontuzja mnie dziwi,ponieważ już miałem takie dłuższe przerwy i mięsień powinien się wyleczyć a nic z tego napewno to przez to,że zawsze coś podniosłem lekkiego bardzo lekkiego np. 5-6kg wiaderko myślałem,że to zbyt mały cięzar,żeby mi się pogorszyło widocznie się myliłem,byłem już z tym pytaniem u paru specjalistów,ale wiecie jak to lekarze przesądni i nadwrazliwi oczywiscie nie wszyscy ,czy z takim bólem mogę ćwiczyć bo jak ćwiczę na sztandze albo na innych ciężarach to nie czuje bólu to więc mogę? a może ten ból już pozostanie bo ma pozostać bo wielki to on nie jest mogę wszystko robić wogóle go nie czuję,tylko właśnie niewiem czy mi się nie pogorszy. Proszę o wypowiedzi tych ludzi,którzy się natym trochę znają!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kciuk .. kontuzja

Następny temat

Nadciągnięcie mięśnia przywodziciela. Prosze o odpowiedz

WHEY premium