SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja - help

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 824
3 tygodnie temu jeden amerykaniec zlapal mnie na treningu w americane i nie dajac mi szansy odklepac/obronic pociagnal dynamicznie za szybko i cos mi chrupło w lokciu. bol znikl po paru dniach ale przy tej technice odczowalem bol od tego czasu duzo szybciej.

dzis natreningu jego kolega drugi amerykaniec zlapal mnie w kimure i tak samo nie dal szansy odklepac i znowu cos chruplo jeszcze gorzej niz poprzednio az krzyknalem.
j**ane hamburgery

w kazdym razie terz ledwo ruszm reka, nie moge wyprostowac i wogule jak ruszam to boli jak chooy.
wie ktos co mozna z tym zrobic zeby przyspieszyc gojenie?
jakies... nie wiem oklady... cwiczenia rehabilit. czy moze tabletki (glukozamina czy cos)???

czy tylko deca mi pozostaje?
a jesli tak to mozna przez internet kupic?
a moze powinienem zapytac w innym dziale - np. suplementy albo doping?

srali muchy bedzie wiosna

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
A byłeś ty u lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 824
jeszcze nie
ale jak jutro bedzie kapa to ide - moze cos powazniejszego
z drugiej strony wiecie jacy sa niektorzy lekarze : odpoczywac, lezec nieruszac sie przez rok, nie oddychac, nie cwiczyc sw i inne pierd.oly a ja chce sie zregenerowac i wrocic na treningi najszybciej jak mozliwe.
na szczescie i tak na razie w klubie jest przerwa swiateczna (ostatni trening - luzniejszy niz zwykle - w poniedzialek) dopiero 3 stycznia wznowienie wiec troche reka odpocznie a lekarz ma zazwyczaj w doopie treningi.

srali muchy bedzie wiosna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Zawsze na luźnych treningach przedświątecznych łamiecie sobie łapy?

Następnym razem nie dawaj psycholom dochodzić do technik kończących i idź do lekarza. Jak to coś poważniejszego to maści i okłady nic nie pomogą.

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 824
luzny bedzie w ten poniedzialek, dzisiejszy byl normalny
ale nie wazne
wazne co teraz?


Zmieniony przez - bolocks w dniu 2006-12-16 20:54:00

srali muchy bedzie wiosna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
To nie bedzie hurra-optymistyczne...
Jak 'przeciagnalem' koledze kimure to do tej pory czasami mu cos w lokciu chrupnie...
Idz do lekarza!

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Idź do lekarza. Najlepiej do sportowego, ewentualnie do ortopedy. Broń Boże nie idź do chirurga!!!!

A najlepiej, jakbyś znał jakiegoś rehabilitanta (albo rehabilitantkę). Bo przy mniej groźnych kontuzjach, zazwyczaj najważniejsza i najlepsza jest szybko i właściwie zastosowana fizjo- i fizykoterapia. Ja tak wyszedłem e skręcenia kostki z obustronnym rozerwaniem torebki stawowej, gdzie głupi chirurg wje.bał mi nogę na miesiąc w gips, a tydzień po jego zdjęciu chciał mnie z powrotem do roboty wysłać. Weterynarz pier.dolony.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam problem... prosze o pomoc

Następny temat

Wywiad z Sakakibarą z 2006-12-13

WHEY premium