logo
zamknij zamknij

kolano

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1159

0 5 0
napisał(a)
akubicki16
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 472
Mialem 2 miesiace temu operacje kolana - wycieli mi fald maziowy oraz stwierdzono powierzchowne pekniecie rzepki. Slyszal ktos moze o kims z takimi obrazeniami? czy mozna powrocic do sportu ? jakie leki brac na wzmocnienie rzepi ?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Boofi
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 9533 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
uważam że można
gadaj z lekarzem

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

napisał(a)
86mala
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Witaj,
ja miałam miesiac ponad miesiac temu artroskopie.okazało sie ze miałam fałd maziowy przechodzacy przez całe kolnao i przesuwajacy łekotke oraz powierzchniowe pekniecie rzepki.musze jeszce miesiac chodzic o kuli ale wydaje mi sie ze jest cos nie tak.od samego pczatku miałam ból w tym kolanie.chodziłam od razu po artroskopii na rehabilitacje.tam cos mi strzeliło i od tego czasu nie pamieta kiedy przespałam cała noc nie budzac sie z bólu...byłam z tym u lekarza który mnie operował ale dał mi zastrzyk tzw.mieszanke i kazał isc do domu....
nic mi to nie pomogło a ból mi sie nasila,mam wrarzenie jakby mi rozrywało kolano od srodka...
czy ktos tez miał tu takie problemy z kolanem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jest takie cos ?

Następny temat

problem

4 suplementy wspomagające walkę z trądzikiem

"Szał sterydowy" oraz "sterydy zabiły mojego syna". Fakty i mity

Musli - porównanie okiem dietetyka

Rozciąganie i rolowanie - jak to robić żeby sobie nie zaszkodzić?

Ćwiczenia pomocnicze do przysiadu

GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - wyniki I dnia

09-10.09.2017 GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - WYNIKI

Śmierci i kontuzje w sporcie