SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koktajl na rzezbe??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10602
Witam wszystkich na forum. Ostatnio przegladalem stronki internetowe szukalem sposobu na rzezbe. Wpadl mi w oczy przepis na koktajl(podobno bardziej skuteczny niz odrzywki-bo lepiej jest przyswajalny przez organizm)
Chcialbym, abyscie sie wypowiedzieli co sadzicie na temat tego koktajlu: SKŁADNIKI:

LITR MAŚLANKI TRUSKAWKOWEJ
ODLEJ 1 KUBEK MAŚLANKI TO WYSOKIEGO NACZYNIA TAKIEGO ABY MOŻNA BYŁO PÓŻNIEJ WYMIESZAĆ MIKSEREM I ABY NIĆ SIĘ NIE ULAŁO
DODAJ
1 DUŻĄ ŁYŻKĘ PŁASKĄ MIODU NAJLEPIEJ WIELOKWIATOWY
2 CZUBATE ŁYŻKI PŁATKÓW OWSIANYCH BŁYSKAWICZNYCH
1 ŁYŻKA STOŁOWA PŁASKA kawy rozpuszczalnej
( KOFEINOWEJ- GDYŻ KOFEINA SPALA TŁUSZCZ)
I
3 ŁYŻKI DUŻE CZUBATE MLEKA SOJOWEGO W PROSZKU
1 ŁYŻKA STOŁOWA(CZUBATA) OTRĄB PSZENNYCH- MAJĄ BŁONNIK I SZYBCIEJ TRAWISZ.

TERAZ DODAJ 4 BIAŁKA JAJEK I WYMIESZAJ DOKŁADNIE MIKSEREM.
JEŚLI JEST ZA GĘSTE TO DODAJ TROCHĘ WODY TAK ABY MOŻNA BYŁO SPOKOJNIE PIĆ.
DAWKOWANIE:

PIJ GO 2 RAZY DZIENNIE W DNI WOLNE OD TRENINGU GDYŻ WTEDY MASZ ZAPOTRZEBOWANY WZROST NA ENERGIĘ I KALORIĘ
ODSTĘP MIĘDZY PICIEM JEDNEGO A DRUGIEGO KOKTAILU MUSI WYNOSIĆ PRZYNAJMNIEJ 10 GODZIN !!!

NIE PIJ GO PO POSIŁKU TYLKO NA PUSTY ŻOŁĄDEK ALE NIE PRZED ŚNIADANIEM TYLKO W CZASIE DNIA
ZAŁÓŻMY JAKIEŚ 2 GODZINU PO ŚNIADANIU A NASTĘPNIE 2 GODZINY PO INNYM POSIŁKU ALE PAMIĘTAJ ŻE ODSTĘP MIEDZY JEDNYM A DRUGIM KOKTAILEM WYNOSI MINIMUM 10 GODZIN.

KOKTAIL TEN PIJESZ 2 RAZY DZIENNIE W DNI WOLNE OD TRENINGU.
KOKTAILU TEGO NIE NALEŻY DZIELIĆ NA 2 PORCJE TYLKO WYPIC W CAŁOŚCI WTEDY POCZUJESZ SIĘ NIEZMIERNIE SYTY I NAJEDZONY

BARDZO WAŻNA RZECZ :
MUSISZ JESĆ TYLE SAMO ILE JADŁEŚ DO TEJ PORY, JEŚLI BĘDZIESZ JADŁ MNIEJ POSIŁKÓW LUB MNIEJ SZE PORCJE TO EFEKTY BĘDĄ DUŻO SŁABSZE WIĘC PAMIETAJ O TYM

KOKTAIL TAKI MA BARDZO WIELE CENNYCH WITAMIN TAKŻE NIE MUSISZ BRAĆ DODATKOWYCH SUPLEMENTÓW WITAMINOWYCH.

Jak dla mnie to jest on troche za prosty, ale moze w tym tkwi caly sukces.
Prosze o wypowiadanie sie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
sorry ze odpisuje po przeczytaniu JEDYNIE tamatu, ale nie ma czegos takiego jak "koktajl na rzezbe". poczytaj te grube posty u gory dzialu

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10602
Sorki, jestem tutaj nowy i nie bardzo sie orietuje co i gdzie mozna zamieszczac. Moj blad ze nie przeczytalem...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nie musisz przepraszac, post jak najbardziej na miejscu - masz watpliwosci - pytasz
ja tylko mowie ze jak chcesz rzezbe to trzeba podejsc do sprawy kompleksowo - dieta i trening (silownia + hiit/aeroby). nie ma koktajli cud! pzdr.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Hehe no chyba ze mowa tutaj o przepisach z allegro

W koncu tylu zadowolonych klientow

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10602
Nie wiem skad jest ten przepis. Ja tego nie kupilem. Moze ktos kupil i wystawil na necie. Podalbym wam adres stronki ale nie pamietam z ktorej to scianelem bo troche ich odwiedzilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10602
Wiem Sachem ze podstawa to aeroby i trenigi, ale sa skladniki i sposoby ich laczenia ktore to ulatwiaja(np. kofeina)Ja wystawilem ten artykul zeby znawcy
poinformowali mnie i innych na forum czy te skladniki moga cos pomoc. Ale niech wszyscy pamietaja BEZ TRENINGOW NIE MA EFEKTOW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a ja skusiłem się na przeczytanie całości, ale nie dałem rady:/
przeczytałem składniki:/
syf jakich mało:/
na rzęźbę, to w muzeum można się tym zerzygać, jak wczesniej wypijesz.
niefajne

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zawiode sam ten koktajl w niczym Ci nie pomoze lepiej poczytaj posty podwieszone

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glukoza/po treningu

Następny temat

ile jest gram bialka w 1kg filetow z kurczaka?

WHEY premium