SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 734

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 160 dni Na forum 159 dni Przeczytanych tematów 64
Witam, ogólnie rzecz biorąc nie mam żadnych problemów z nadwagą, chciałam popracować nad swoim ciałem a dokładniej nad grzbietem , gdyż chcę rozciągnąć mięśnie klatki piersiowej, bo niestety mam zapadniętą klp. , jakie ćwiczenia powinnam wykonać, aby to poprawić, dodam że jestem początkująca ( dzisiaj byłam pierwszy raz na siłowni ). Z góry dziękuje za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6183 Napisanych postów 140896 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1030689
praktycznie wszystkie cwiczenia na miesnie grzbietu sie nadadza
dodatkowo mozna pomyslec o wzmocnieniu zebatego przedniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 160 dni Na forum 159 dni Przeczytanych tematów 64
okey, wporządku tylko teraz pytanie na jakiej maszynie mam to robić ? bo szczerze to jedyne co dzisiaj zrobiłam to pobiegałam na bieżni, może chociaż jakieś nazwy maszyn, cokolwiek ? :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6458
poliquin flys na rozciagniecie klatkki, trening opieraj na wolnych ciezar bazujac na globalnych cwiczeniach

na sam grzbiet wiosłowania różne i jakies ściąganie drążka do tego face pull i bedzie ok
pozdro

Zmieniony przez - zlatan07 w dniu 2018-05-09 21:47:20

Zmieniony przez - zlatan07 w dniu 2018-05-09 21:48:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7584 Napisanych postów 106728 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1235398
ALe masz zaadniętą klatkę z jakiego powodu, bo jak wada wrodzona to będzie problem.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2908 Napisanych postów 49402 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 632383
Czy jest jakaś wada postawy to warto by było spytać jakiegoś specjaliste. Nie trzeba Ci żadnych skomplikowanych ćwiczeń tylko podstawowe ćwiczenia i sensowny plan. Jeśli jesteś zdrowa to im mniej maszyn tym lepiej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3206 Napisanych postów 41746 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321743
Najlepiej gdyby jakiś trener pokazał Ci technikę podstawowych ćwiczeń. Sama tego nie ogarniesz.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można wykorzystywać taśme TRX jak kółka gimanastyczne ?