SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka 2 pytanka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 906
mam takie techicznie pytanka

1. czy jest jakas roznica jak biore 70 kg na klatke na lawce,a 70 kg na maszynie takiej [jest lawka normalnie ale to nie jest sztanga tylko sa normalnie odwazniki jak na innych maszynach]

2. jak robie pompki na poreczach to jakim ciezarem pracuje ?[waze 66 kg]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
1. Jest, maszyna narzuca ci tor ruchu.

2. Waga ciała + ew. doczepiane obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 906
ad 1 mam dostep tylko do maszyny na klatke i mam pytanko jak jestem w stanie wziasc tam 70 kg na serie to ile jsetem w stanie na plaskiej gdzies tak wycisnac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nikt ci tego nie powie, zbyt ogólne pytanie i zależy od zbyt duzej liczby czynników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
przede wszystkim od sprzętu.maszyna to maszyna.masz tam rózne przełożenia.kiedyś chodziłem na taką siłke że na atlasie na klatke cisneło się całkiem sporo a na nogi dwa razy mniej ale koles mowił cos tam wlasnie ze jest z przelozeniem nie tak.troche lipa na maszynie no ale lepsze to niż nic.skup sie na tych pompkach.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 906
ok a jak moge sobie seriami robic po 15-18 powtorzen te porecze to jak myslicie dam rade brac na serie te 60 kg na lawce ? na maszynie jestem w stanie ruszyc ze 2 razy 80 kg :P wiem ze glupie pytania zadaje ale po prostu od wakacji nie mialem dostepu do lawki i wtedy nie moglem ruszyc 60 kg , od 3 miesiecy robie pompki klasyczne, na poreczach i ta maszyna i zastanawiam sie czy teraz bym to ruszyl :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
zalezy ci tylko na tym zeby wycisnac te 60 kg ?bo tak to wyglada jak by to był dla ciebie jakis wyznacznik.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 906
ogolnie zeby byc silniejszym, oprocz tego robie ze 2-3 obwody w tygodniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny. Prośba do doradcy.

Następny temat

Ocena planu 3 dniowego

WHEY premium