SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
witam. mam pytanie. czy samymi pompkami można zbudować duże mięśnie klatki piersiowej??? do dyspozycji mam sztangielki po 10 kg i maszynę do wyciskania na płaskiej (za bardzo nie wiem jak ją opisać ale będziecie wiedzieć o co chodzi;) może rozpisałby mi ktoś trening na tą partię biorąc pod uwagę ten marny sprzęt? z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Pompkami nie ma szans. Sama klate chcesz cwiczyc? imo bezsens, lepiej cos ogolnorozwojowego, chociaz trica i bica jestes w stanie tym sprzetem pojechac.

Poczytaj o odzywianiu.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
www.kulturystyka.pl/atlas/

na pewno znajdziesz jakieś ćwiczenie na klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
wiem że robienie samej klaty to bezsens ale pytam o tą partię bo na inne jakiś tam trening jest i postępy też da się zauważyć. problem jest z klatką. z atlasu ćwiczeń korzystałem tylko pozostaje kwestia jakiegoś dobrego połączenia ćwiczeń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4543 Napisanych postów 48982 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522417


trening domatora:

pompki z szerokim rozstawieniem rąk i "rozpiętki" (patrz obrazek)

warto było by zainwestować w expander, który doskonale wpływa na rozwój mięśni klatki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plywanie

Następny temat

Pytania odnośnie FBW

Wiecej